Bu Hafta Keşfedilmeyi Bekleyen 6 Mis Gibi İstanbul Etkinliği

May 26, 2017

Çoğu mekan bu hafta İstanbul’da sezonu kapatmaya ve güneydeki lokasyonlarında yaz sezonunu açmaya hazırlanıyorken, havalar ne kadar tersini söylese de artık siz de tamamen yaz moduna geçmeye hazır olabilirsiniz. Ayrıca yaz sezonu boyunca ben de İzmir’de yapılacak özel etkinlikleri de sizler için paylaşmaya devam edeceğim. Hem de öyle herkesin bilmediği, bilemeyeceği etkinlikler bunlar, şimdiden takipte kalın! Gelelim İstanbul’daki bu haftanın keşfetmemiz gereken sanat, eğlence dolu etkinliklerine.

1. 26.05 Cuma: Naif’te (Sezon Finali): Upside Down

18620120_710735925765288_2358774785515016481_n

Bu sene açılan ve açıldığı günden beri kaliteli yerli sanatçıları konuk eden Naif, sezonu Ata Günay ve İlber Gündüz ile kapatıyor. Karaköy’de Naif Restorant’ın gizli üst katında yıl boyunca harika partiler verildi. Eminim kapanışı da bir öncekilerden daha güzel olacaktır.
Detaylar

2. 26.05 Cuma: Gadi Mitrani

23
House, techno, funk, nudisco, deep house gibi farklı tarzlarda harikalar yaratan Gadi Mitrani bu hafta Nişantaşı’nda yer alan Room+Rumours’da. Sanat, moda, tasarım, müzik ve yemek olayını bir mekana sığdırmış olan Room+Rumours aslında her gece gidebileceğiniz mekanlar arasında önerebileceğim bir yer. Ama mekan-sanatçı uyumunu dikkate aldığımızda Gadi Mitrani’yi burada dinlemenizi şiddetle öneriyorum.
Detaylar

3. 27.05 Cumartesi: Lokalize: Büyük Ev Ablukada – Ay Şuram Ağrıyo

aysuramagriyo

Kurulduğu günden bu yana kendine özgü tarzı, müziği ve şarkı sözleriyle büyük ilgi görerek bir fenomene dönüşen Büyük Ev Ablukada, Lokalize serisi kapsamında #studio’da gerçekleşecek 27 Mayıs’taki konserinde “Ay Şuram Ağrıyo” diyerek saat 16.00 ve 19.00’da iki ayrı akustik performans sergileyecek!
Detaylar

4. 27.05 Cumartesi: Frankie Manning Özel Lindy Hop

fran

The Great Gatsby filmini izleyen herkesin hayalidir öyle bir etkinliğe katılmak. Ama biliyor muydunuz öyle partiler asıl lindy hop müzikleriyle ve konseptiyle yapılır. Son yıllarda eskiye dönüş modamızın en güzel örneklerinden biri de lindy hop dansının ve müziklerinin yaygınlaşması oldu. Pozitif enerji yayan ve enerjinizi mutluluğa harcadığınız bu dansı denemelisiniz. Bu gece de onun için harika bir seçim.
Detaylar

5. 28.05 Pazar: Crib x Terrace x Season Opening

34

Özlediğimiz “Terrace” sezonu geri dönüyor. 28 Mayıs Pazar günü Crib ekibi her teras etkinliğinde olduğu gibi barbekü ve müzik eşliğinde gelenlerle güneşi batırıyor. Üstelik sezonun açılışını da İstanbul’un bence en iyi ve keyifli teras MENTHA’da yapıyor. DJ seti ise Threefinger’dan ozoyo, MAZE’den Jan, Crib’den Ata Gunay ve Yagiz Ertan’a emanet olacak.
Detaylar

6. 28.05 Pazar: Etienne Jaumet Istanbul

etienne_jaumet_9_0-e1494919623802
Adeta tek kişilik orkestra olan ve Fransız topluluk Zombie Zombie’nin de üyesi olan Etienne Jamuet, özellikle solo üretimleri ile müzik dünyasında da ses getirmişti. Versatile Records’ın önemli sanatçılarından olan Etienne Jaumet, Kırım Kilisesi’nin nefis atmosferinde canlı performansı ile 28 Mayıs akşamı sahnede olacak. Experimental ve electronic müziği sevenler için kaçırılmaması gereken bir etkinlik.
Detaylar

Bu etkinlikleri ve daha fazlasını Partymag mobil uygulamasını indirerek bulabilirsiniz.

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>