Elektronik Müzik Tutkunlarının Bu Hafta Kaçırmaması Gereken 5 Etkinlik

April 21, 2017

Bu hafta yağmur İstanbul’u etkisi altına alsa da öyle etkinlikler var ki evinizde oturduğunuza pişman olursunuz. Liste tam da elektronik müzik sevenler için!

1. 21.04 Cuma CW/A (Clockwork & Avatism) Live – Midnight Session

clock
House üretimleriyle tanıdığımız İtalyan prodüktörler Clockwork ve Avatism’in tekno projesi CW/A, 21 Nisan’da Babylon’a konuk oluyor. Sonar, Exit, Audioriver, DGTL ve Fabric gibi prestijli sahnelere konuk olan CW/A, elektronik müzik sevenler için güzel bir gece yaşatacağa benziyor.

Detaylar

2. 21.04 Cuma Jackmaster

klein
Klein her cuma olduğu gibi bu cuma da elektronik müzik piyasasında isim yapmış ve müziğiyle çok sevilen bir ismi, Jackmaster’i konuk ediyor Glasgow’dan dünyaya açılan yetenek, house müzik sevenleri mutlu edecek. Kabindeki diğer isimlerse Hemi ve Koray T.

Detaylar

3. 22.04 Cumartesi Party with Good Cause!

16550_1
Sosyal sorumlulukta yeni bir boyut açan, modern zamanın kahramanları Givin, şehrin en büyük eğlence rehberi Partymag ile birlikte Hobo Kitchen Bar’da, kullanmadığınız eşyalarınızı ihtiyacı olanlara ulaştırmanız için toplanıyor. Bu etkinlikte giriş ücreti yerine sosyal fayda sağlayacak bir eşya kabul ediliyor.

Detaylar

4. 22.04 Cumartesi Shuumatsu 週末 Mini Festival #2

18010784_283781192066406_3649774673418756551_n
Japon kültürünü tanımak bir yana tek günlük güzel bir festival programı hazırlandı W Hotel’de bu cumartesi günü. Şehrin bir çok DJi etkinlikte set başında olarak sabah 4’e kadar 3 farklı sahnede katılımcıları ağırlayacak. Gündüz vakti gittiğinizde de bazı tasarım markalarının ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Detaylar

5. 22.04 Cumartesi GAUDI – Midnight Session

gaudi
Dub, reggae ve psikedelik ritimlerinin geleneksel dünyasını titizlikle işleyen GAUDI, müzik kariyerine 16 solo albüm, 100’ün üzerinde derleme, 250 prodüksiyon ve çok sayıda film müziği sığdırdı. Birçok değerli isimle aynı sahneyi paylaşan sanatçı, 22 Nisan Cumartesi gecesi Midnight Session’da Babylon’da müzikseverlerle buluşuyor.

Detaylar

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>