Haftayı Dolu Dolu Geçirmek İsteyenlerin Katılabileceği 6 Güzel Etkinlik

Ağustos 18, 2017

İstanbul’da kalarak Ağustos ayını geçirenler şehirdeki bitmek bilmeyen etkinlikler ile adeta tatilini devam ettiriyor. Bu hafta Mentha’ya konuk olacak Crussen, Heybeliada’da yapılacak Kings Epic Dance Party, Suma Beach’de sabahlara kadar set başında olacak Sam Paganini ve Amelie Lens, İstiklal Terrace’de yapılacak Shuumatsu mini festivali, Babylon Bomonti’de İstanbul Sessions projesi ile İlhan Erşahin, Peyote Cennet Bahçesi’nde Redbull Music Academy uğranılması gereken etkinliklerden.

1. 18.08 Cuma: Crussen

Crussen
Dünyanın çeşitli yörelerinden yakaladığı melodileri, elektronik müzik tınılarıyla yerel ezgilerin baş döndürücü öğelerini harmanlayan Crussen 18 Ağustos Cuma gecesi Mentha Karaköy kabinine konuk olacak.
Detaylar2. 18.08 Cuma: King’s Epic Dance Party in Princes’ Islands

King's Epic
Türkiye’de düzenlenen dans festivallerinin ortak festivali olarak öne çıkan Kings Epic Dance Party 2 gün boyunca latin danslarının yanında elektronik müziğin de olacağı after party etkinliklerine de ev sahipliği yapacak. Ayrıca bir çok dans gösterisi, voleybol turnuvası, dans workshopları, film gösterimleri gibi etkinlikler de sizi bekliyor olacak.
Detaylar

3. 18.08 Cuma: Sam Paganini & Amelie Lens

Paginini
İtalyan mutfağının techno devi Sam Paganini ve sahnedeki yüksek enerjisiyle göz dolduran techno’nun Belçika temsilcisi Amelie Lens Suma Beach’e konuk oluyor. Techno sevenlerin şimdiden biletlerini aldıklarını ve dans ayakkabılarını hazırladıklarını belirtelim.
Detaylar

4. 19.08 Cumartesi: Zehirr presents: Shuumatsu 週末 Mini Festival #4

Shuumatsu
Japon kültürünü yansıtmayı hedefleyen Shuumatsu mini festival serisi dördüncüsünü cumartesi günü İstiklal Terrace’de gerçekleştirecek. Bir çok tasarım standının yanında yerli elektronik müzik sahnemizin isimlerine de yer verecek festival 2 boyunca sürecek.
Detaylar5. 19.08 Cumartesi: İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions

20476555_10155839035104349_4183665788744735681_n
İlhan Erşahin’in 2008 yılında başlattığı İstanbul Sessions projesi, İstanbul’un eklektik ruhunu kendi tarzında tercüme ederken caz, rock ve dans müziğinin öğelerini bir araya getiriyor. Bugüne kadar Türkiye’nin ve Avrupa’nın en prestijli festivallerinden Brezilya’ya, New York Summer Stage’e kadar pek çok önemli sahnede performans gösteren İlhan Erşahin, cumartesi günü Babylon Bomonti’de.
Detaylar

6. 19.08 Cumartesi: Red Bull Music Academy Sunset: Psychemagik / Ewan Pearson

Red-Bull
The Guardian tarafından “DJ dünyasınının Venus Williams’ı” olarak anılan Ewan Pearson, az bilinen sample’ları gün yüzüne çıkartmalarıyla tanınan İngiliz ikili Psychemagik, 60’lar ve 70’lerden parçalara yaptığı editlerle tanınan yerli müzik sahnesinin en önemli prodüktörlerinden aynı zamanda Red Bull Music Academy mezunlarından Kaan Düzarat ve house ve disco müziğin sevilen DJ’lerinden bir başka RBMA mezunu Tufan Demir’i Burgazada Peyote Cennet Bahçesi’nde müzik severlerle buluşturuyor.
Detaylar

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>