Haftayı Bol Eğlenceli Geçirmek İsteyenlerin Göz Atması Gereken 6 Etkinlik

May 17, 2017

Açık hava festival sezonunu geçen hafta Parkfest ile resmi olarak açtık. Bu hafta da takvimimize eklemeden geçemeyeceğimiz, kaçırdığımıza üzüleceğimiz etkinlikler var.

1. 17 Mayıs Çarşamba: Müzik Boğaz’dan Gelir – Nev Konseri

nevAçık havada eğlenme zamanı geldi. 60 m2’nin son iki yıldır yazları teknede organize ettiği ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ konser serisi de başladı. Bu haftanın konuğu ise alaturka ve türk sanat müziği eserlerini kendi tarzıyla harika yorumlayan ‘Nev’

Detaylar

2. 17 Mayıs Çarşamba: Mint Şehir Partisi

maddeiki
Partymag’in farklı lokasyonlarda organize ettiği özel parti serisi bu hafta şehrin yeni yaşam alanı Mint İstanbul’da. Katılımın sınırlı olduğu ve sadece davetiyesi olanların katılabildiği bu özel etkinlikte Allen Hulsey mikrofonda, Çağan Tunalı ve Salih Topuz da set başında eğlencenin nabzını tutacaklar. Davetiye ve detaylı bilgi için instagram üzerinden partymaglive hesabına mesaj atabilirsiniz.

3. 18 Mayıs Perşembe: Laura Jane Butler “A Tribute To Amy Winehouse”

amyw
Benim gibi Amy Winehouse özleyen varsa bu etkinliği kesinlikle kaçırmasın. Laura Jane Butler dinlerken sahnede Amy göreceksiniz, gördükçe de onun şarkılarını hissedeceksiniz.

Detaylar

4. 19 Mayıs Cuma: Holger Hecler

holger
Dj’lik kariyeri 1990’lı yılların ortasında başlayan Holger Hecler, farklı bir müzikal anlayışa sahip. Holger’in setlerinde deep house, minimal ve techno’ya dünyanın farklı köşelerinden sesler ekleyerek bir araya getirdiği izler duyulabiliyor. Eski Mama Shelter’in yerine açılan Mentha’da sahne alacak Holger Hecler bir yıl aradan sonra İstanbul’a özel hazırladığı set ile geliyor.

Detaylar

5. 20-21 Mayıs: Chill Out Festival

cilaut
Bir bahar klasiği haline gelen Chill-Out Festival İstanbul, 2017 yılında bugüne kadarki en geniş kapsamlı müzikal seçkisini takdim etmeye hazırlanıyor. 20/21 Mayıs tarihlerinde şehrin nefes alan etkinlik alanı Lifepark’ta gerçekleşen bu festivalin sanatçı kadrosu da her zamanki gibi harika. Yılın en iyi etkinliği olmaya aday bu festivalde müzikten daha fazlası sizleri bekliyor.

Detaylar

6. 20-21 Mayıs: The Lord Of The Rings in Concert: The Two Towers

the-two-towers-konserPeter Jackson’ın gişe rekorlarını altüst eden klasik J.R.R. Tolkien üçlemesinin beyaz perde uyarlamalarının ikinci perdesi, dev ekranın önündeki görkemli bir koro ve orkestra eşliğinde unutulmayacak türden bir deneyime dönüşüyor. Film serisinin başarısında büyük pay sahibi olan Howard Shore’un Akademi ödüllü müzikleri, orkestra ve koro tarafından icra edilirken dev ekrandan yansıtılan film sahneleri eşliğinde kendinizi Orta Dünya’da hissedeceksiniz. Kaçırmak istemiyorsanız acele edin, biletlerin çoğu tükendi bile.

Detaylar

Bu haftalık etkinlik önerilerimiz bu kadar:) Siz de müzik tarzınıza göre daha fazla parti ve etkinlik bulmak için Partymag mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>