Bu Hafta Mutlaka Göz Atmanız Gereken 4 Etkinlik

April 14, 2017

Bu hafta referandumun olması eğlence etkinliklerini etkiliyor gibi gözükse de birçok mekanda birbirinden kaliteli etkinlik var. XJazz Festivali ile farklı türleri barındıran bir deneyim yaşayabilir, Blues Night ile rock ve blues konserine doyabilir, Bora Kibil ve Vitalic ile de elektronik müzik özleminizi giderebilirsiniz. Haftanın tartışmasız en güzel etkinliği ise Pink Martini olabilir. Şimdiden herkese iyi eğlenceler. :)

14.04 Cuma Blues Night: Can Gox, Sahte Rakı, Yavuzcan Çetin ve Fermuar

Can Gox, Sahte Rakı, Yavuzcan Çetin ve Fermuar aynı sahnede Rock’n Roll ve Blues tavanda! Garajistanbul'da gerçekleşecek bu etkinlik blues, rock ve alternatif müzik sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken türden.

14.04 Cuma Vitalic (Live) - Midnight Session

Elektronik müziği Fransız usulüyle yeniden yorumlayan Pascal Arbez-Nicolas’ın tek kişilik projesi Vitalic, 14 Nisan Cuma gecesi Babylon’da! Poney, La Rock 01, My Friend Dario ve You Prefer Cocaine gibi hitlere imza atan Vitalic; disko, rock ve pop elementlerinin deneysel karışımını dinleyiciyle paylaşıyor. Öncesinde ve sonrasında ise Doruk Güralp set başında olacak.

14.04 Cuma Bora Kibil

Genç ve başarılı lokal Dj Bora Kibil bu cuma Karaköy'ün yeni sayılabilecek mekanı Mon Ange'da sahne alacak. Mekanın büyülü atmosferinde Bora Kibil'in performansını dinlemek için adres belli.

15.04 Cumartesi Pink Martini

Kendilerini “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirip, modern bir formda sunan müzik arkeologları” şeklinde tarif eden Pink Martini,  yepyeni albümleri “Je Dıs Oui”nin Avrupa Turnesi kapsamında Pasion Turca Organizasyonu ile 15 Nisan’da Volkswagen Arena’da hayranları ile buluşacak. Her albümü ile altın ve platin plak ödülünü almış bu ekibi kaçırmak olmaz.
Daha fazla etkinlik bulabilmek için de şehrin en büyük etkinlik rehberi Partymag'i indirebilirsiniz. Fatih Yıldırım Kimdir? İstanbul ve İzmir'de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>