Keşfetmek ve Eğlenmek İsteyenler İçin Bu Hafta Gerçekleşecek 6 Etkinlik

August 10, 2017

Sürekli aynı şeyleri farklı mekanda deneyimlemekten sıkılanlar için bu hafta çok ideal etkinlikler var. Meksika sınırından giriş yapabileceğiniz Mexican Takeover, uzun süredir dinlemediğiniz şarkılarla dans edebileceğiniz ‘Oldies But Goldies’, biraz blues havasını içinize çekebileceğiniz ‘Greenify Festival’, teknoya doyacağınız ‘Stephan Bodzin ve Nakadia’, dans etmekten zevk alacağınız ‘Cızbız Disco’ bu haftanın öne çıkanları. Keşfetmek ve eğlenmek isteyenler için çok güzel bir hafta!

1. 11 Ağustos: Greenify Fest

greenify-fest
Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından kaçmak yerine şehrin merkezinde kalıp bunu unutmak için Greenify Fest! Küçükçiftlik Park’ın yaz bahçesinde yapılacak festivalde Evrencan Gündüz, Can Gox, Adamlar ve Iyeoka sahne alacak.

Detaylar

2. 11 Ağustos: Stephan Bodzin + Nakadia

nakadia
Techno müzik sevenler bu hafta Len Faki ve Stephan Bodzin’in aynı günde, farklı mekanda olmasından dolayı bir seçim yapmak zorunda. Ben ise daha önce dinleme şansı bulduğum iki sanatçının performanslarını karşılaştırdığımda şüphesiz Stephan Bodzin derim. Nerede, ne zaman çalarsa çalsın!

Detaylar

3. 11 Ağustos: Nhan Solo

nhan-solo
İstanbul’un en güzel teraslarından birine sahip olan İstiklal Terrace bu hafta Berlin’den Nhan Solo’yu ağırlıyor. Melodik house müziği ile isim yapmış Nhan Solo’ya kabinde eklektik seti ile Erhan Özkaya ve Görkem Çay eşlik edecek.

Detaylar

4. 11,12,13 Ağustos: Mexican Take Over!

mexican-take-over
Hobo mutfağında 11-13 Ağustos arası Meksika istilası var! Pico Rica yani “Lezzetli Acı” isimli Meksika mutfağının yaratıcıları Jennifer Herrera ve Matt Pipe çifti Londra ve Berlin’de gerçekleştirdikleri başarılı pop up etkinliklerinden sonra rotayı İstanbul’a çevirdi. 3 gün boyunca güzel yemek, muhabbet, alkol ve müzik buraya kamp yapacak.

Detaylar

5. 12 Ağustos: Oldies But Goldies

oldies-goldies-parti
Pop’tan rock’a, disko’dan funk’a, rock’n roll’dan hip-hop’a uzanan müzik yelpazesiyle Murat Beşer ve Murat Abbas’ın seçtiği şarkılarla dinleyiciler zamanda yolculuğa çıkıyor. Bu etkinlik serisinde herkes eğleniyor, bizden söylemesi!

Detaylar

6. 13 Ağustos: Cızbız Disko X Backbar 1308

cızbız-disco
Backbar’da bu pazar da Cızbız Disko var. Set başında Le Bebe Royal ve Berk Pakkan disko müzik yaparken barbekü çoktan yanmış olacak. Pazar gününüzü barbekü, dans, kokteyl ve disko ile geçirmek çok keyifli olacak.

Detaylar

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>