Yaza Merhaba Diyen İstanbulluların Bu Hafta Sonu Gidebileceği 5 Yaz Kokulu Etkinlik

June 2, 2017

Bu hafta güneşin tadını çıkararak, kendinizi yaza hazırlayacağınız birçok açık hava etkinliği var. Elektronik müzik sevenler için yazın vazgeçilmez mekanı Suma Beach, müdavimlerinin yıllardır vazgeçemediği Peyote, farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Bomontiada, Kadıköy’ün müzik kalesi Arkaoda ve İstanbul’un en güzel teraslarından birisine sahip Mentha bu hafta birbirinden özel etkinlikler düzenliyor.

1. 2 Haziran Cuma: Avluda Caz: KU Orkestra ve Bümkorkestra

etkinlik4
Caz, funk, latin, pop müzik repertuvarıyla müziği canlı tutan KU Orkestra ve Bümkorkestra 2 Haziran’da Avluda Caz konserleri kapsamında cuma akşamı bomontiada’da. Cuma akşamını sakin geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir etkinlik.

Detaylar

2. 3 Haziran Cumartesi: Açılış Konseri: Gevende & Kim Ki O

etkinlik5

Burgazada’da yaz sezonunda şehrin yorgunluğundan kaçanları, müzik ve sanat dolu yeni bir nefeste buluşturmayı planlayan Peyote Cennet Bahçesi’nin açılışı 3 Haziran cumartesi günü bağımsız sahnenin en özel topluluklarından biri Gevende ve sessizliğini sonbaharda yeni bir albümle bozmaya hazırlanan synth-pop ikilisi Kim Ki O ile yapılacak.

Detaylar

3. 3 Haziran Cumartesi: BURN presents: Suma Beach Summer No:5

etkinlik3
5. sezonunun açılışının bu hafta Mathew Jonson, Sebastian Mullaert, Answer Code Request, The Mole, Alex & Digby ile yapacak olan Suma Beach elektronik müzik sevenlerin heyecanla beklediği mekanlar arasında. Ormanın içerisinde sabaha kadar eğlenebilmek için rahat dans ayakkabılarınızı giymeyi unutmayın.

Detaylar

4. 3-4 Haziran: Klan Year Two Gathering

etkinlik2
‘Birçok fikrin birliği” mottosu ile yola çıkan Klan ailesi, 3-4 Haziran (Cumartesi ve Pazar) Arkaoda’da Roster’ı ve konuklarının dahil olduğu, DJ ve canlı performansları ile ikinci yıl buluşmasını gerçekleştiriyor. Eren Eren & Arman Akıncı, Ponza, İdil Meşe, LBS, Tenderlonious gibi isimlerin sahne alacağı etkinlik hafta sonunuza güzellik katacak.

Detaylar

5. 4 Haziran Pazar: Crib x Terrace

etkinlik1
Teras sezonunu geçtiğimiz hafta açan Crib ekibi bu hafta da Mentha’da etkinliklerine devam ediyor. Kaan Düzarat, Style-ist ve Azun kabinde eğlenceye yön verecekler. Güneşin batımını pazar günü güzel insanlarla dans ederek izlemek için bu etkinliği kaçırmayın.

Detaylar

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>