Harry Potter Filmi İle Ünlenen Emma Watson’ın Yeni Filmi Beauty and The Beast

March 3, 2017

Disney'in eski ve klasikleşen animasyonu olan Beauty and The Beast (Güzel ve Çirkin), film haline getirildi. Biz de sizler için listeledik.

Güzel ve Çirkin'in galası Londra'da gerçekleşti. Bütün oyuncuların bulunduğu galada, filmden bir sahne dekoru inşa edildiği görünüyor.

gala-gecesi

Beauty and the Beast, 26 yıl sonra sinemaya uyarlanıyor. 1991 yılında yapılan animasyon filmi öyle başarılı olmuştu ki müzikleri ile Oscar almış, hatta en iyi film kategorisinde yarışan ilk animasyon olmuştu.

guzel-ve-cirkin

Filmin yönetmeni, Alacakaranlık serisinin son filmlerinden de tanıdığımız Bill Condon...

yonetmen-bill-condon

Bu filmle beraber Disney'in ilk eşcinsel karakteri de Güzel ve Çirkin’in LeFou’su oluyor.

disney-escinsel

Harry Potter filmi ile ünlünen ve dünya çapında bilinen bir isim haline gelen Emma Watson, Disney'in efsane ve unutulmaz animasyonu olan Beauty and The Beast (Güzel ve Çirkin) ile karşımıza çıkıyor.

emma-watson

Klasikleşmiş hale gelen Güzel ve Çirkin'de, korkunç bir prens ve bir kadının aşkları anlatılıyor.

beautybeast

Başrollerinde Emma Watson ve Dan Stevens’ın yanı sıra Emma Thompson, Ewan McGregor, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad ve Ian McKellen gibi oyuncular rol alıyor.

oyuncu-kadrosu X-Men, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit gibi serilerle efsaneleşen oyuncu Ian McKellen'i herkes biliyor. Bunun yanı sıra diğer oyuncuların da Luke Evans gibi çok tanınan ünlüler olduğu görülüyor.

Fragmanı için sizi şöyle alalım. (17 Mart 2017)

Yararlanılan kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>