Aileye Yeni Katılan Bebeği Kıskanıp Balonunu Çalarak En Yakın Dostu Yapan Köpek Ginger

September 6, 2017

Nasıl ki bizler evin tek çocuğu olmak isteyip tüm ilgiyi üzerimize çekmek istiyoruz, patili dostlarımız da bizleri paylaşmak konusunda biraz cimri olabiliyorlar. Sahiplenildikten itibaren ailenin en şımarığı, sen sevimlisi, en küçüğü, tek çocuğu olan Ginger isimli köpek, bu saltanatını paylaşmak zorunda kalacağı minik bebeği görünce kıskançlık krizlerine girmiş ve onun bu kıskançlığı bile kendisi gibi dünyalar tatlısı!

Ginger, 5 yıl boyunca ailesinin göz bebeği olarak hayat sürmüş, yeni sahiplenilen köpeği de eh bari diyerek kabullenmiş fakat kıskançlık sinyallerini vermeye başlamış bir patiydi.

ginger_dog_baloon (1)

Fakat bundan iki sene önce, korktuğu senaryolar gerçek olmuş ve aileye bir bebek daha katılmıştı.

ginger_dog_baloon (2)

İlk önceleri onun bulunduğu her ortamda bulunmak isteyen, yaptığı her şeyi yapan ve taklit eden Ginger, ilgiden uzak kalmayı kesinlikle istemiyordu.

ginger_dog_baloon (3)

Ve bir gün Ginger’ın sahibi olan Amy’nin kız kardeşi bebeğe kedi şeklinde bir balon getiriyor. Tabii Ginger durur mu, balonu da istiyor tüm şımarıklığıyla.

ginger_dog_baloon (4)

İlk bir hafta boyunca balonu çalma planları yapıp başarılı olamayan minik pati sonunda amacına ulaşıyor ve sarman kedi balonunu yakalamayı başarıyor.

ginger_dog_baloon (5)

Ağzına aldığı balonla bahçede turlayarak adeta başarısını kutlayan Ginger için bu balon aslında bir inattan öte güzel vakit geçirdiği bir arkadaş haline geliyor.

ginger_dog_baloon (6)
Vaktini yeni dostuyla bir oraya bir buraya zıplayarak geçiren Ginger’ın önümüzdeki günlerde minik bebeğin daha nelerini kıskanacağı ise merak konusu. 😄

Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>