Film ve Dizi Tutkunlarının Takip Etmesi Gereken 9 Youtube Kanalı

July 17, 2017

Filmler ve diziler neredeyse hayatımızın bir parçası. İzlerken kendimizi kaptırdığımız, güldüğümüz, ağladığımız sahneler bizi etkiliyor ve daha fazlasını bilmek istiyoruz. Biz de daha fazlasını size veren Youtube kanallarını derledik. İzlerken kaçırdığınız ayrıntıları, güncel haberleri ve incelemeleri listemizdeki Youtube kanallarında bulabilirsiniz🙂

1. Filmler ve Filimler

filmlervefilimler
Filmler ve Filimler kanalı sinema filmlerini film ve filimler olarak ikiye ayıran bir sosyal medya oluşumu. Filmin iyi, filimin kötü anlama geldiği 2015’de kurulan platformun ekibi senaryo, kurgu, seslendirme kısacası sinema alanında çalışan insanlardan oluşuyor. 3 kişi çıktıkları yolculuklarına şuan 15 kişilik bir ekiple devam ediyorlar. Kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

2. Ezgi’nin Kanalı

ezginin-kanalı
Youtube Türkiye’de ilk Film/Dizi kategorisini açtıran ve film-dizi alanında ilk onaylı kanal olan Ezgi’nin Kanalı 2014 yılının sonlarında kurdukları kanalda çeşitli film incelemeleri ve yeni bilgiler veren videolarıyla oldukça başarılılar. Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

3. Filme Gitmeden Önce

filme-gitmeden-önce
14 Ağustos 2014’te açtıkları Youtube kanalında film eleştirileri ve haberleri paylaşmaya devam ediyorlar. Sinemaseverler için hazırladıkları içeriklerle Youtube’da en çok izlenen kanallardan biri Filme Gitmeden Önce.

4. Geekyapar!

geekyapar
Birçok farklı konuda komik skeçler, incelemeler ve daha birçok video paylaşan Geekyapar! film ve dizilerle ilgili de oldukça başarılı içerikler üretiyor. Birçok farklı film ve dizi içeriği bulabileceğiniz Youtube kanallarına buradan ulaşabilirsiniz. Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

5. Nilüfer Baş

nilifer
Filmler, diziler ve kitaplarla ilgili yorumların bulunduğu Nilüfer Baş’ın kanalında izlediğiniz bir filmde gözden kaçırmış olabileceklerini duyabilir, bölüm incelemelerinde fikirlerini karşılaştırabilirsiniz. Nilüfer Baş’ın kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

6. KafeinSiz

kafeinsiz
KafeinSiz; hem vizyon filmleri ve güncel diziler ile ilgili, hem de izlemeniz gereken harika filmler ve diziler üzerine içerik üreten ve aynı zamanda bir web sitesine de sahip olan bir youtube kanalı. Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

7. Hasan Yalçın

hasan-yalçın
Star Wars, bilim Kurgu, Fantastik film ve dizi incelemeleri yapan Hasan Baş sıkça Star Wars dünyasının bilinmeyenlerini paylaşıyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

8. Sinema Sakini

sinema-sakini
Film tavsiyeleri, yeni çıkan filmler, akıllardan silinmeyen filmleri incelemeler ve daha fazlasının paylaşıldığı Sinema Sakini kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

9. Hakan’ın Köşesi

hakaınköşesi
Film, sinema, yabancı dizi, fragman, oyun, çizgi roman incelemeleri, önerileri, tavsiyeleri, eleştirileri, yorumları ve listeleri bulabileceğiniz Hakan’ın Köşesi kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak; 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>