Yetenekli Oyuncu Emma Stone’un İzlerken Gözlerimizi Alamadığımız 13 Filmi

November 28, 2016

Oscar’ı kapmasının çok yakın olduğu, genç yaşına rağmen çok iyi işler çıkaran, yetenekli ve bir o kadar güzel bir oyuncu Emma Stone. Tanıyan herkesin ona bizim kadar hayran olduğuna eminiz. Emma Stone, ses tonu, mimikleri, doğuştan gelen karizması ve çekiciliğiyle, boy gösterdiği her filmde kendini izletmeyi başaran etkileyici bir kadın.

Kendisinin yer aldığı yapımları şimdiden yakın takibe almanızı öneriyoruz. Çünkü emin adımlarla ilerleyen bu genç oyuncuyu her yeni filminde daha da başarılı buluyoruz. Bu liste Emma Stone’a hayranlık seviyenizi arttırmak için epey işinize yarayacak.

1. Easy A

easy-a-adi-cikmis
Emma Stone’un film boyunca kendini izlettiği ve çoğumuzun ilk olarak kendisini tanıdığımız film Easy A. Oldukça eğlenceli bir lise filmi Emma Stone’un tatlılığı ve karizmasıyla birleşince izlemesi aşırı keyifli bir çıkıyor ortaya. Henüz izlemediyseniz, sıkıntıyı kovan filmler listenizin en başına almanızı tavsiye ediyoruz.

2. Birdman

birdman-emma-stone
Emma Stone’u en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar’ına aday gösteren Birdman, bize göre kendisinin en başarılı ve sıra dışı filmidir. Alejandro Iñárritu’nun yönetmenliğini yaptığı bu ilginç filmin ne kadar etkileyici olduğunu tahmin edebilirsiniz. Sinemada standartların dışına çıkmaya alışkın olmayanlara bu filmi önermek istemiyoruz ama kaliteli bir filmde Emma Stone performansı görmek isteyen, algısı açık sinema severlere tavsiye ederiz.

3. Crazy, Stupid, Love

Crazy, Stupid, Love.
Crazy Stupid Love, Emma Stone ve Ryan Gosling gibi izlemeye doyamadığımız iki çekici oyuncunun müthiş eğlenceli bir filmde buluşmasıdır. Senaryo hiç de beklenmedik şeylerle dolu değil. Ama oyuncular bu filmi harika bir hale getiriyor ve bitirdiğinizde tüm moral bozukluğunuz sona eriyor.

4. The Amazing Spider-Man

spider-man_emma
Emma Stone, Örümcek Adam serisine en çok yakışan kadın karakterlerden biri olmuştu. Eğer Spider-Man fanıysanız bu müthiş karakter seçimine muhtemelen denk gelmişsinizdir. Ama daha izlemediyseniz Emma Stone’un Gwen Stacy karakterine nasıl “cuk” oturduğunu mutlaka görmelisiniz.

5. The Help

emmastone_the_help
2011 yapımı The Help oldukça etkileyici bir duygusallığa sahip, 1960’larda geçen bir dönem filmi. Senaryonun vuruculuğu oyuncuların gösterdiği muhteşem performansla birleşince ortaya gerçekten güzel bir iş çıkmış. Irkçılık meselesine çok iyi bir noktadan dokunan bu başarılı film mutlaka izlenmeli.

6. Gangster Squad

RYAN GOSLING as Sgt. Jerry Wooters and EMMA STONE as Grace Faraday in Warner Bros. Pictures’ and Village Roadshow Pictures’ drama “GANGSTER SQUAD,” a Warner Bros. Pictures release.
Bir film düşünün ki, başrollerini Sean Penn, Ryan Gosling, Emma Stone gibi karizmanın tam karşılığı insanlar paylaşsın. Üstelik bu, 1949 Los Angeles’ında geçen şahane bir suç ve aksiyon filmi olsun. Filmi izlerken tadını alabilmeniz ve klişe bir senaryoya sahip olduğu yanılgısına girmemeniz için önceden bilmekte fayda var. Bu etkileyici dönem filminin konusu gerçekliklere dayanıyor.

7. Magic in the Moonlight

Magic-in-the-Moonlight
Woody Allen filmlerine en çok yakışan isimlerden biri oldu Emma Stone. Bunun en güzel örneği bizce Magic in the Moonlight. Colin Firth ve Emma Stone müthiş bir uyum yakalıyor ve ortaya, küçük sürprizler ve şaşırtıcı bir senaryoyla, keyifle izlenesi bir Pazar gecesi filmi çıkıyor.

8. Zombieland

Zombieland movie image Emma Stone
Bu filmi en çok 35 yaşınıza gelmeden izlemeniz gerekiyor. Gerçekten çok eğlenceli bir komedi filmi olmakla beraber, yine de belli bir yaştan sonra aynı keyfi verir mi emin olamıyoruz. Siz yine de her koşulda bu filme şans verin, zamanınız boşa gitmeyecek. :)

9. Irrational Man

irrational-man
Yine insanı dumura uğratan bir Woody Allen yapımında Emma Stone buluyoruz. Joaquin Phoenix’e yine aşırı gıcık olacak, Emma Stone’a sarılmak isteyecek ve 2015 yapımı bu filmi büyük bir dikkatle izleyeceksiniz.

10. Superbad

superbad
Hak ettiği popülerliğe kavuşmamış, mutlaka görülmesi gereken bir komedi Superbad. Emma Stone’un gençlik hallerini görmek isteyenler sırf bu sebep için bile izleyebilir. Michael Cera ve Jonah Hill’in muazzam absürd hallerini ve oyunculuklarını izleyip iki saat boyunca gülme krizine girebilirsiniz bu film sayesinde.

11. Aloha

aloha
Bradley Cooper, Rachel McAdams ve Emma Stone gibi 3 şahane ismi barındıran Aloha ilginç bir romantik komedi görmek isteyenlere tavsiyemizdir. Emma Stone’un en başarılı filmi diyemesek de, sıkıcı bir günü tatlı bir sonla bitirmek için güzel bir seçim olabilir.

12. The Rocker

Emma-Stone_The-Rocker
Bol sesli, bol müzikli bir komedi isteyenlere, The Office’ten tanıdığımız Rainn Wilson’ın başrolde olduğu The Rocker’ı tavsiye edebiliriz. Yeteri kadar absürdlük ve güzeller güzeli bir Emma Stone görmek bizce keyfinizi yerine getirmeye yeter.

13. La La Land

la_la_land
2016’nın son demlerinde çıkan Ryan Gosling’li, Emma Stone’lu bu muhteşem filmin sinemaya gelmesini sabırsızlıkla beklerken size de önermeden geçmeyeceğiz. Sadece müzik ve duygu dolu fragmanıyla bile heyecanlandıran, ne kadar keyifli olduğu her halinden belli bu filmi izler izlemez burayı güncelleyeceğiz. ❤

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>