İnterneti Sallayacak Yeni Trend: Bu Kişilerin Eli Niye Havada?

September 22, 2016

Her şey @ozgurugzo'nun attığı bu tweetle başladı... Demiştik ya her şey ofisteki herkesin o tweeti okumasıyla başladı. Ekip olarak bu tweeti okuduğumuzda hiçbirimiz olacakların farkında bile değildik. Bir anda bir kişiden yükselen bir ses ofisin sessizliği içerisinde yankılandı: "Bu fotoğrafı bilgisayarıma kim koydu?" Ekipteki herkes bilgisayarını karıştırmaya başladı ve bilgisayarlarında "Bu kişilerin eli niye havada?" sorusuna cevap olacak fotoğraflar buldu. Biz bu olaya ne bir anlam verebildik ne de bir cevap bulabildik. Sonrasında bilgisayarlarımızda bulduğumuz onlarca fotoğraftan birkaç tanesini seçerek sizden fikir almak adına sizinle paylaşmak istedik. Sizden isteğimiz bu galeriye hızlıca göz attıktan sonra bilgisayarınızı yada mobil cihazınızı karıştırmanız. Belki sizinkinden de farklı fotoğraflar çıkabilir. Bu arada bulduğunuz fotoğrafları #EliNiyeHavada hashtagiyle sosyal medyada paylaşmayı unutmayın!

İşte ListeList ekibinin bilgisayarlarından çıkan esrarengiz "Bu Kişilerin Eli Niye Havada?" fotoğrafları:

1.

1

 2.

2

3.

marion

4.

4

5.

9

6.

5

7.

8

8.

3

9.

10

10.

11

BONUS

7 Tekrar hatırlatmakta fayda var. Lütfen siz de bilgisayarlarınızda bulduğunuz bunlara benzer fotoğrafları #EliNiyeHavada hashtag'i ile sosyal medyada paylaşın. Merak ve tedirginlikle bekliyoruz.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>