Türk Futboluna Hayranlığıyla Dikkat Çeken Dünyanın En Seksi Hakemi

October 27, 2017

Sosyal medyada 100 bini aşkın takipçisiyle fenomene dönüşen Rusya’nın amatör futbol liginde hakemlik yapan Ekaterina Kostyunina, sıkı bir Türk futbolu hayranı çıktı.

22 yaşında olan Ekaterina Kostyunina, hakemliğin yanında modellik de yapıyor.

media-photo_57f3f8940c297bac2b680246_640w

Sosyal medyada özel yaşamını ağırlıklı olarak paylaşan güzel hakem, İnstagram hesabında 101 bin takipçisiyle ciddi bir hayran kitlesi kazanmış vaziyette.

ekaterina-kostyunina-sosyal-medyayi-atese-veriyor--3034025

Fit görüntüsüyle dikkat çeken Rus hakem, formunu haftanın 3 gününü spor salonunda geçirmesine bağlıyor.

123

Amatör liglerde düdük çalan Ekaterina, hayalinin FİFA kokartı takarak önemli turnuvalarda boy göstermek olduğunu söylüyor.

CtoVeVCXEAAGHsY

Hem kadın hem de erkek maçlarını yöneten Krasnoyarsk doğumlu hakem, erkek müsabakalarında daha çok zorlandığını, çünkü erkeklerin her şeye itiraz ettiğini söyledi.

zzzz

Genç hakem ayrıca birçok televizyon kanalından spor programı yapması için teklifler geldiğini, fakat hakemlik mesleğinde ilerlemek için bunları reddettiğini açıkladı.

2222

Tam bir futbol delisi olduğunu söyleyen güzel yıldızın, en büyük hobilerinden biri maçları stadyumdan izlemek.

333

Türk futbolunu yakından takip ettiğini söyleyen Kostyunina, ülkemizin bu alandaki gelişimi şöyle yorumluyor:

444

“Süper Ligi de takip etmeye gayret gösteriyorum. Bence Türk futbolu da sürekli bir gelişim içerisinde. Kendisini kabul ettirmeye çalışıyor. Sürekli olarak Avrupa kupalarında mücadele eden kulüp takımları var. Milli Takımınız ise istikrarsız. Dünya çapındaki organizasyonlarda sürekli olarak boy göstermesi gerekir. Yetenekli oyuncularınız var, Avrupa’da lejyoner statüsünde futbolculara sahipsiniz. Ancak takım kurgusu henüz oturabilmiş değil. Bu sorunu aşarsa ulusal takımınızda Avrupa’da adından söz ettirebilir. Türk futbolunun da önünün açık olduğunu düşünüyorum.”

Ülkemize daha önce hiç gelmediğini söyleyen seksi hakem, yakın zamanda Türkiye’yi ziyaret etmek istiyor.

rrrr

Kaynak:1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>