Duygusal Bir Kadınla Birlikte Olmak İçin 13 Mantıklı Neden

March 9, 2017

Duygusal kadın denince hemen hemen hepinizin aklına balık burcu kadınlar geldi farkındayız, olabilir tabii ancak balık burcu olması şart değil. Yengeç, kova, terazi, yay, oğlak gibi burçlardan da çok güzel duygusal hanımefendiler çıkıyor. Nihayetinde burada bir astroloji içeriği yazmıyoruz, sizlere duygusal bir kadınla birlikte olmanın ne kadar güzel bir şey olabileceğini anlatmaya çalışacağız.

Bu arada duygusal dendiğinde aklınıza hemen sürekli ağlayan, içlenen, hüzünbaz kadınlar gelmesin. Duygusallık sadece ağlamak mı, insaf?!

1. Her şeyden önce size karşı duygularını asla gizlemeyen, hislerini özgürce, korkusuzca açan biriyle birlikte olacaksınız, az şey mi?

01 duygusal kadınlar

2. Duygusallık erkekleri korkutur, ancak bu kadınlar duygusal olarak son derece sağlıklıdır.

02duygusal kadınlar

3. Bunun yanı sıra duygularını nasıl kontrol edebileceklerini zaman içerisinde öğrenmişlerdir, gel-gitleri, dalgalanmaları, dengesizlikleri yoktur.

03duygusal kadınlar

4. Son derece iyi bir dinleyici ve akıl hocasıdır, zor anlarınızda, kararsızlıklarınızda güvenerek başvurabileceğiniz bir kaynaktır.

04duygusal kadınlar

5. “Kadınları anlayamıyorum” diyen biriyseniz daha önce hiç duygusal bir kadınla birlikte olmamışsınız demektir, çünkü duygusal kadınları okumak çok kolaydır.

05duygusal kadınlar

6. Bu onların basitliğinden değil, duygularını, düşüncelerini başarılı bir şekilde aktarabilmelerinden kaynaklanır.

6duygusal kadınlar

7. Ne istediklerini çok iyi bilirler ve daha da güzeli sizin de bilmenizi sağlarlar, asla arada kalmaz, ne yapacağınızı bilmez bir duruma düşmezsiniz.

07duygusal kadınlar

8. Duygusal kadınların her durumda yanınızda olacağından emin olabilirsiniz, yeter ki sevildiklerini, istendiklerini bilsinler.

08duygusal kadınlar

9. Nasıl ki duygusal bir kadını okumak kolaysa aynı şekilde onun da sizi okuması kolaydır, ne zaman yalnız kalmak istediğinizi, ne zaman yanınızda olması gerektiğini çok iyi bilirler.

09duygusal kadınlar

10. Duygusal kadınların sakin ve kararlı yapısı bulaşıcıdır, bir süre birlikte olduktan sonra hayatınızda değişiklikler olduğunu hissedeceksiniz.

010duygusal kadınlar

11. Duygusal kadınlar güven vericidir, olaylar karşısındaki soğukkanlı ve kendinden emin tavırları insanı rahatlatır, haliyle ilişki için de bu geçerlidir.

011duygusal kadınlar

12. Duygusal bir kadınla birlikteyken hata yapmaktan korkmayın, çünkü sizi anlayacak mutlaka bir şans daha verecektir, ama abartmanın alemi yok elbette.

012duygusal kadınlar

13. Duygusal kadınlar hayata ve olaylara pek çok pencereden bakan kadınlardır, hayatlarına girerseniz sizin de bu pencerelerden bakmanıza izin vereceklerdir.

013duygusal kadınlar

Bonus – Duygusal kadınların duygusallığına aldanmayın, yeri geldiğinde son derece sert ve acımasız oldukları bir gerçektir.

014duygusal kadınlar

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>