Çatlaklarım Var Diye Üzülenlere Moral Olacak 14 Ünlü ve Fotoğrafları

November 23, 2017

Yüzyıllardan beri kadınlar belli kalıplara sokulmaya çalışıldı ve bu kalıpların dışında kalan kadınlar ise psikolojik baskılara maruz kaldı. Kilolu, zayıf, çatlakları olan, selülitleri olan, kırışıklıkları olan kadınlar hep kusurlu olarak görüldü. Bunun sonucunda da bu “kusur”ları gizlemeye çalıştı ve gizlemeye de devam ediyor.

Bunların hiçbirinin birer kusur olmadığını ve kadınların da “mükemmel vücut” denen tanımlamaya sığdırılmaya çalışılmaması gerektiğini her defasında birçok marka ve kuruluş dile getiriyor.

Son olarak Victoria’s Secret defilesinde yer alan üç modelde gördüğümüz çatlakların birer kusur olmadığını ve genç, yaşlı, model, oyuncu, şarkıcı, mühendis fark etmeden herkeste olabileceğini belirtmek için o “mükemmel” kalıbına sığdırdığımız ünlülerin çatlaklarının göründüğü fotoğrafları listeledik…

1. Lady Gaga

Lady Gaga shows off her cleavage in white dress at 'Good Morning America'

2. Jasmine Took

jasmine-tookes
Jasmine Took son olarak birkaç gün önce gerçekleştirilen Victoria’s Secret defilesinde yer aldı. Defilede sahne arkasında çekilen fotoğraflardan birinde kalçasında çatlaklar belli oluyor.

3. Katie Holmes

katie-holmes

4. Taylor Hill

taylor-hill

5. Jennifer Lopez

jennifer-lopez

6. Salma Hayek

salma-hayek

7. Halle Berry

halle-berry

8. Jourdan Dunn

jourden

9. Julia Roberts

julia-roberts

10. Cindy Crawford

cindy-crawford

11. Chrissy Teigen

chrissy

12. Britney Spears

britney-spears

13. Jessica Alba

jessica-alba

14. Leis Riberio

leis-riberio
Leis Riberio da Victoria’s Secret defilesinde yer alan isimlerden biri.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>