Yoldan Geçenlerle Oynamak İçin Oyuncağını Getiren Köpeğin Sahiplerinden Sevimli Mesaj

September 5, 2017

Ev veya bahçelerde kalan köpekler için gün boyu aktif olmak ve oyun oynamak çok önemlidir. Tıpkı Ralph gibi, bu sevimli köpek de yalnızlığını yoldan geçenlerle oyuncağını paylaşıp eğlenerek geçiyor.

Caterina Dellabona’nın bir gün yabancı bir sokaktan geçerken dikkatini bu pankart çekiyor.

kopek_kaktus (1)

“Lütfen oyuncağı kaktüsün çevresine atmayın. (Köpek kendini yaralayabilir.) Sağa veya sola atınız.” yazıyordu ve ilk bakışta anlam verememişti.

kopek_kaktus (1)

Ta ki sevimli bir kuyruk parmaklıkların ardından allanmaya başlayıp ağzındaki oyuncağı uzatana kadar. Kadın oyuncağı alarak kaktüsten uzağa doğru fırlattı ve arkadaşlıkları böyle başladı.

kopek_kaktus (2)

“Her önünden geçtiğimde onunla oynuyoruz. Şüphesiz ki herkesle de bu şekilde olduğu için sahipleri onu böyle korumayı amaçlamış. Her seferinde oyunu ben sonlandırmak zorunda kalıyorum, ona kalsa hep devam edecek gibi.”

kopek_kaktus (3)
Diyor genç kadın. Bu sevimli köpeğin adını ise bilmiyoruz. Fakat şimdiden bu güzel huyu ve oyuna merakıyla herkesin ilgisini ve gönlünü kazanmış durumda.

Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>