Katıldığı Turnuvada Aşırı Miktarda Çatala Maruz Kalan Adamın 15 Sanatsal Fotoğrafı

September 29, 2017

Magic The Gathering, dünyada 12 milyondan fazla kişinin oynadığı bir kart oyunudur. Fantazi dünyasında geçen, bir nevi FRP oyunu olan bu oyunun kartlarında çeşitli yaratıklar, büyüler ve objeler temsil ediliyor. Ortalama 60 kağıtlık destelerle oynanan strateji oyununun turnuvaları tüm dünyada büyük ilgi görmekte.

Bu turnuvalardan birine katılan bir abimiz (kendiside eminiz ki bu duruma sık düşüyor) gördüğü çatalların çokluğu karşısında dayanamayıp kendisinin ve çatalların yer aldığı fotoğraflar çektirmiş. Erkek jartiyerinin yeniden gündemimize geldiği bu günlerde bu olayı tekrar hatırladık ve sizler ile paylaşmak istedik. Yavaştan bu erkek jartiyerinin gerekliliğine inanmaya başlıyoruz sanki. :)

Fotoğrafları paylaşmadan önce son olarak bu pozları veren kişininde ilginç bir karakter olduğunu belirtelim ve merak edenler için instagram sayfasının @biblicalfigure bağlantısını paylaşalım.

1.

catal 1

2.

catal 2

3.

catal 3

4.

catal 4

5.

catal 5

6.

catal 6

7.

catal 7

8.

catal 8

9.

catal 9

10.

catal 10

11.

catal 11

12.

catal 12

13.

catal 13

14.

catal 14

15.

catal 15

Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>