Kendisini İhbar Eden 13 Yaşındaki Çocuğa Polisten Kalp Eriten Sürpriz

Temmuz 5, 2017

Yapılan küçük iyiliklerin insanları mutlu edebileceğini, iyi insanlarla bu dünyanın daha yaşanılabilir olduğuna bu hikayede yeniden şahit oluyoruz. 2014’de gerçekleşen bu sevimli hikayenin başrollerinde 13 yaşındaki Cameron Simmons ve polis memuru Gaetano Acerra bulunuyor.

Güney Caroline’nın Sumter kentinde meydana gelen bu bu güzel hikayeyi başlatan, sitem dolu bir ihbar oluyor.

13 Yaşındaki bir çocuk yaşadığı hayata isyan ederek polisi aradı ve ‘ben artık dayanmıyorum evden kaçacağım’ diyerek kendisini polise ihbar etti.

police-officer-room-13-year-old-boy-cameron-simmons-4-595c91ce9810d__700Neler olup bittiği konusunda şüpheye düşen polis memuru kendisini arayan 13 Yaşındaki Cameron Simmons ile görüşmeye gitti.

police-officer-room-13-year-old-boy-cameron-simmons-2-595c92770546e__700

Polis daha sonra çocuğun evine gitti ve odasına girince kısa süreli bir şaşkınlık geçirdi. Çocuğun odasında sadece sırt ağrısı yapan rahatsız bir yer yatağı bulunuyordu. (Biraz da ıvır zıvır)

police-officer-room-13-year-old-boy-cameron-simmons-17

Aile maddi olarak kötü durumdaydı. Bunun sebebi de evin annesinin Texas’daki hasta akrabalarına bakmasından dolayı kaynaklanıyordu.

police-officer-room-13-year-old-boy-cameron-simmons-18Polisi memuru olayları iyice dinledikten sonra merkeze geri döndü. Birkaç hafta sona ise Cameron’un yanına yeni bir yatak, masa, sandalye, televizyon ve Nintendo Wii ile geri döndü.

police-officer-room-13-year-old-boy-cameron-simmons-5-595c91cfdd93f__700

Polis memuru ise şöyle diyor; “Onun için her şeyi yapabilirdim. Bunu reklam ya da tanıtım için de yapmadım. Bence insanlar böyle şeyler yapmalı.”

police-officer-room-13-year-old-boy-cameron-simmons-14-595c9306ee9a3__700

Olayın videosunu ise buradan izleyebilirsiniz. Böyle insanların varlığını bilmek gerçekten çok güzel 😍

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>