Kendini Sahiplendirmek İçin Bambaşka Bir Yol Bulan Akıllı Kedicik Sigmund

July 3, 2017

Bakım evlerinde ve barınaklarda yuva arayan minnoşların onları seven ömürlük ailelerine kavuşması oldukça zor ve nadir oluyor maalesef. Gelen potansiyel ailelerin sayısını arttırmak için birçok klinik çeşitli aktiviteler ve reklamlar düzenliyor. Bunlara profesyonel fotoğraf çekimleri de dahil. Fakat Sigmund adındaki bu kedi uzun bekleyişinin ardından artık kalıcı bir yuvaya gitmek için kendi kendini pazarlayacak şirin bir yöntem bulmuş bile.

Sigmund ile tanışın, kendisi aşırı oyunbaz bir kedi. Hatta ilk sahiplerinin onu barınağa bırakmasının sebebi de çok sert oynaması…

sigmund_kedi (9)
Halbuki daha bebek yahu bu can, herhalde oyunlar oynayacak…

Yaşadığı evde ilgi odağı olmak isteyen Sigmund, onunla oyun oynamaktan yorulmayacak bir aile arıyordu ve bu arayış artık gittikçe zorlaşıyordu. Sigmund 3 yaşına basmıştı bile.

sigmund_kedi (4)

Güzelliğinin yanında sivri bir zekaya da sahip olan Sigmund, ziyaretçilerin ilgisini kendine çekecek şapşal bir yöntem bulmuş!

sigmund_kedi (3)

Onun camı yaladığı pozlarını çekip camın üzerine de iliştiren görevliler aslında bunu alışkanlık haline getirdiğini de fark etmişler. Gelen geçen herkese verdiği öpücüklerle sosyal medyada da fanlar yaratmış.

sigmund_kedi (1)

“Sigmund yeni sahibini bulmak için bazı garip taktikler geliştirdi. Görünüşe göre sadece bir kedi sahiplenmiş olmayacaksınız, aynı zamanda cam siliciniz de olacak. Eğer tuhaflardan hoşlanıyorsanız Sigmund sizi bekliyor.”

sigmund_kedi (2)
Şeklindeki esprili bir açıklamayla paylaşılan ilanın üzerine sahiplenme talepleri gelmeye başlamış.

Yeni ailesinde 1 seneyi geçiren Sigmund çoktan krallığını ilan etmiş bile. En sevdiği aktivite ise sahibiyle birlikte tüylü oyuncağını oynamak.

sigmund_kedi (6)

Ailesi tarafından da çok sevilen Sigmund sonunda kendi gibi aktif bir yuva bulduğu için mutlu ve huzurlu…

sigmund_kedi (8)

Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>