Sizi Kraliçe Gibi Hissettirme Garantili Burcunuza Göre En Uygun Göz Makyajı

May 12, 2017

Hayatımızda aşk, şans ve para konularında içimize su serpmesi için okuduğumuz ve karakterimizle ilgili doğru tespitler yapan burçlar artık makyaj ve stil trendlerini de belirliyor. Burçlardan ilham alarak güzellik ve stil önerileri de veren astrolog Amelia Quint şimdi de her burcun en iyi hissedeceği göz makyajlarını paylaştı. İşte karakterinize en uygun ve sizi kraliçe gibi hissettirecek göz makyajları…

Koç

123

Bu ateşli burç için en ideal göz makyajı kendisi gibi ateşli gözlerdir! Makyaj sevenlerin kalbini fethedecek ateş eden gözler için ateş tonları sizin için en ideali…

Boğa

boğa

Normalde değişimi pek sevmeyen Boğa burçları, bir sonraki favori güzellik görünümlerini bulabilmek için yeni şeyler denemeye de gönüllüler… Bu yüzden bu göz altındaki kedi gözü görünümü sizin bir sonraki favori göz makyajınız olabilir.

İkizler

ikizler

Yaratıcı ve iletişimi kuvvetli yönleriyle tanınan İkizler burçları kendi burçlarını temsil eden ikili bir eyeliner sürerek ne kadar sosyal bir insan olduklarını belli edebilirler. Eyeliner’ınızı isterseniz sade isterseniz iddialı bir hale getirebilirsiniz. Tek limit sizin hayalgücünüz!

Yengeç

yen

Duygusallıkta bir numara olan bir Yengeç burcu olarak neden bu yönünüzü gözler önüne sermiyorsunuz? Duygularınızı göstermek sizi zayıf değil tam tersine güçlü ve cesur yapar!

Aslan

leo

Eğlenmeyi seven Aslan burçları bir o kadar da ilgi çekmeyi severler. Bu yüzden makyajı da buna uygun dikkat çekici olmalı. Makyajdan çok sanat eseri gibi görünen grafik desenler tam size göre.

Başak

başak

Stil söz konusu olduğunda siz ölçüsüz davranmazsınız ancak yine de eğlenmeyi biliyorsunuz. Bu yüzden klasik bir görünüme küçük dokunuşlarla yepyeni bir hava katacak bir görünüm tam size göre!

Terazi

terazi

İşte tam klasik bir güzel… Klasik göz makyajlarından vazgeçemeyen Teraziler tıpkı bir deniz kızını andıracak göz makyajlarıyla çok iyi hissedebilirler. Sadece şunu hatırlayın, ne sürerseniz sürün harika görüneceksiniz!

Akrep

akrep

Yeraltı dünyasının kraliçesi Akrepler, elbette kendileri gibi karanlık ve çarpıcı bir göz makyajı yapmadan edemezler.

Yay

yay

Bir yay gibi keskin bir bakışa sahip olan Yaylar, gözlerini vurgulayacak dumanlı göz makyajının öncüleri olarak bu trendi en iyi taşıyacak burçtur.

Oğlak

oğlak

En klasik güzelliğe sahip burçlardan biri olan Oğlaklar, kedi gözü eyelinerlarıyla güzelliklerini kanıtlamalılar! Bu her görünüme yakışabilen göz makyajı aynı zamanda hiç eskimemesi sayesinde sizi hep modern ve havalı hissettirecek.

Kova

kova

Yaratıcı ve sanatçı yönleriyle her zaman yeni ve farklı şeyleri denemekten yana olan Kovalar, hep en iddialı ve yeni olanı tercih eder. Bu yüzden geleceğe el sallayan fütüristik bir metalik göz makyajı da tam onlara göre!

Balık

balık

Hayalperest Balıklar kendileri gibi sihirli olanı tercih etmeliler! Doğduğunuz yer olan denizden ilham alın ve gözlerinizde tekrardan yaratın!

Kaynak:1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>