Her Burcun Baskın Karakterleriyle Temsil Ettiği 12 Minnoş Kedi Türü

August 8, 2017

Karakterlerimizin gezegenlerin konumlarına ve doğum saatlerimize, yerlerimize göre şekillendiği fikrine kimileri sıcak bakmazken, burçlara inanan büyük bir kitlenin varlığını inkar edemeyiz. Burcumuzun baskın karakter özelliklerini görmek istediğimiz bir kedi aradığımızda bulabileceğimiz türleri sizler için derledik. En miyavsal halleriyle temsil ettiği burçlarla 12 birbirinden minnoş kedi.

Koç Burcu – Maine Coon

maine_coon
Lider özellikleri ve her ortama uyum sağlamalarıyla, etkileyici görüntüleriyle koç burçları kesinlikle birer Maine Coon.

Boğa Burcu – İran kedisi

iran_kedisi
Kimi zaman ortamda soğuk veya suratsız görülebilirler. Oysa onlar her şeyi tartan, durumuna ve yerine göre hareket eden, sofistike ve havalı halleriyle boğa burçları İran kedilerini tanımlıyor.

İkizler Burcu – Sphynx (Sfenks) kedisi

sfenks_kedisi
Meraklı ve sevimli hallerinin yanında kendilerine has tavırlarıyla arkadaş ortamında ayrı bir yere sahip olan ikizlerin kedisi tüysüz olarak bilinen Spenks kedileri.

Yengeç Burcu – Van kedisi


Seven, sevilmeyi seven, sevgisini göstermekten çekinmeyen yengeç burçlarını bizim gözbebeğimiz Van kedileri tasvir ediyor.

Aslan Burcu – Chinchilla

chinchilla_kedisi
Her ortamda ilgileri üstüne çekmeyi seven ve dış görünüşünün, kendi değerinin farkında olan öz güvenli aslan burçlarını pofidik Chinchilla kedilerinden başkasına yakıştıramazdık.

Başak Burcu – Scottish Fold

scottish_fold_kedi
Sürprizleri seven, heyecanlı ve zeki başakları tamamlayacak pisi kesinlikle Scotthish Fold.

Terazi Burcu – Abyssinian (Habeş) kedisi

habes_kedisi
Kimi zaman aşırı hareketli oluşundan dolayı hangi oyuncağa saldıracağını şaşıran, meraklı ve uyanık haliyle herkesi gülümseten Habeş kedileri sizce de terazi burcunu yansıtmıyor mu?

Akrep Burcu – American Curl

american_curl
Her ortama uyum sağlayan, sahibini herkesten ve her şeyden çok seven American Curl, severken patileyen bir akrep gibi.

Yay Burcu – Tekir

tekir_kedi
Hareketli, oyuncu, dışa dönük ve sağlam. Gönlümüzün boncuk tekiri yay burcunun en kral temsilcisi.

Oğlak Burcu – Ragdoll

ragdoll_kedisi
Disiplin, takıntılılık ve düşkünlük. Bunun içine olmazsa olmazsa kuralcılığı da eklersek bir Ragdoll ile yaşamanın oğlak ile yaşamaktan farkı olmadığını bilirsiniz.

Kova Burcu – Russian Blue

russian_blue_kedisi
Yardım etmekten ve eşlik etmekten zevk alan, duyarlı, sezgilerine güvenen Russian Blue, kova burcu insanlarının pati bulmuş hali resmen!

Balık Burcu – Siyam

siyam_kedisi
Sevecenliği, sosyalliği, dışa dönüklüğü ve duygusallığı ile Siyam kedileri balık burcunun en miyav tezahürü.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>