Her Burcun Karakterine Göre İlişkilerinde Aldatmaya ve Sadakate Bakış Açıları

September 20, 2017

Her ne kadar burç yorumlarına kendimizi çok kaptırmasak da etkilerini merak etmiyor değiliz. Birçok insanın yaşadığı aldatmaya burçların etkisi nedir diye merak ettik ve burçların hangi durumlarda aldatmaya meyilli olduğunu, ne kadar sadık olduklarını yazdık. Eğer yeni tanıştığınız biri varsa hangi durumlarda sizden uzaklaşabileceğini öngörebilirsiniz😎

Koç


Dürüstlükleriyle başı dertte olan Koç burçları aldattıklarını saklamak için uğraşmazlar. Eğer kontrol ediliyorlarsa aldatmazlar ama sizin odağınız ve cazibe merkeziniz olmaktan çıktıysa aldatabilirler. Ayrıca eğer aldatıyorlarsa bu kişi sizin yakınınızdan ya da tanıdığınız biri olma ihtimali düşüktür. İlişkilerinin birbirine karışmasını istemez.

Boğa


Asla aldatmaz diyemesek de en sadık burçlardan biridir Boğalar. Eğer aldatıyorlarsa bunu yakınlarına söylerler ama eşleri yakalasa da inkar ederler. Aldatsa bile aşık olduğu kişi ve kendisini seven, yardımına ihtiyacı olan iki ayrı kişi vardır. Muhtemelen geçici bir ilişkidir. Evine ve ailesine bağlı olduğundan kolay kolay ilişkisini bozan ya da yuvasını dağıtan insanlar değillerdir boğalar.

İkizler


Bilindiği gibi ikizler burçlarının ruh halleri çok değişkendir, çabuk sıkılırlar. Bu yüzden aldatmaya meyillidirler. Özellikle fiziksel değil duygusal olarak aldatabilirler. Flörtleşmeyi, kur yapmayı severler. Sosyal medyada tehlikelidirler. İkizler burcu aldatıyorsa rutinden sıkıldığı ve heyecan aradığını için olması muhtemeldir.

Yengeç


Romantik, dürüst ve duygusal Yengeç burçları aşık olmadıkları insanlarla birlikte olamazlar. Aşık olmadıklarını anladıklarında ilişkilerini bitirirler. Sevilmediklerini hissettiklerinde yeni bir aşk arayışına girebilirler. Vicdanlı oluşundan dolayı aldattığında içten içe partnerinin öğrenmesini ve pişmanlık duymayı ister.

Aslan


Gururlu Aslan burçları ihanetten hoşlanmazlar. Aynı zamanda ona ilgi gösteren çekici insanlara karşı zafiyetleri vardır ama bu onların tabulara karşı duran demode kavramları saçma bulma özelliklerinden gelir. İhanet onları edinmek istemeyeceğiniz bir düşman haline getirir. Aldattığında öğrenilmesini istemez, öğrenildiğinde ise korkmaz. Kendine göre mantıklı sebeplerini açıklar ve gider.

Başak


İlişkilerinde de mükemmelliyetçi olan Başak burçları sadık olmak için çaba sarf ederler. Herkesle anlaşamaz bu yüzden eğer doğru kişiyi bulduysa kolay kolay aldatmaz. Eğer aldatıyorsa zaten yol ayrımındadır ve kısa bir süre sonra olmayacağını düşündüğü ilişkisine son verir. Başak burçları sizi bir kere aldattıysa ikincisi olmaz. Kararını verir ve durumu bir sonuca bağlar, bir daha aynı hatayı tekrarlamaz.

Terazi


Kararsızlıklarıyla ünlü Terazi burçları aldatmaya meyillidir. Hatta çok fazla seçenekleri varsa hiçbirini kırmak istemeyebilirler😏 Yaptıklarının doğru ya da yanlış olması önemli değildir, anı yaşarlar. Ama eğer partneri eğlenceli, maceracı ve iyi bir dostsa sadık olurlar.

Akrep


Akrep burcu aldatsa bile asla anlayamazsınız. Riske girmeyi sevmez. Ancak kendisi için doğru insanı bulduğunu düşünüyorsa asla aldatmaz ve ona bağlı kalır. Aldatıldığında ise intikamı acı olacaktır. Kendisini en içten ve çok seven insanı arar. Birden fazla insanın onu çok sevdiğine inanıyorsa hiçbirini kaybetmek istemeyebilir.

Yay


Yay burcu demek özgürlük demek! Özgürlüklerinin kısıtlandıklarını düşündükleri an aldatabilirler. Ama aynı zamanda çok değişkendirler. Onlar için aldatır ya da aldatmaz demek zordu. Yaşına ve içinde bulunduğu duruma göre değişkenlik gösterebilir. Eğer aldatır ve yakalanırlarsa sonuna kadar inkar ederler.

Oğlak


Aile hayatına düşkün Oğlak burçları kolay kolay aldatmazlar. Eğer aldatırlarsa sebebinin para olması muhtemeldir. Aldattıklarını genellikle kimse bilmez ve öğrenemez. Kendisinden daha iyi konumdaki insanlardan etkilenebilirler. Eğer gerçekten güvendiği birini bulduysa onu kaybetmek istemez.

Kova


Kova aldatma konusunda en tahmin edilemeyen burçlardan biridir. Birçok düşünceyi savunabilir. Kimseye kendisine ait olduğunu hissettirmez. Birçok kişiyle iyi anlaşır ama sadece bir kişiyi derinden sever. Fazla sosyal olduğu içinde eninde sonunda çevresindeki kişilerle yakınlaşabilir.

Balık


Balıklar duygusaldır. Eğer partnerinden ilgi, sevgi, şefkat gibi beklediklerini bulamıyorsa aldatır. Aldattığında ise haklı olduğuna ve geçerli sebepleri olduğuna kendisini inandırır. Sadakatsiz diyemesek de çok çabuk inanırlar ve aşık olurlar. Çok mutlu ediliyor ve kontrol altında tutuluyorlarsa aldatmazlar.

Kaynak; 1 2

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>