Hayatınızdaki Boğa Burcu Kadınları Hakkında Bilmeniz Gereken 11 Şey

April 21, 2017

Çevrenizde Mayıs ayı denince akla gelen Boğa burcuna mensup kadınlar varsa onlar hakkında bu en önemli 11 özelliği öğrenmeden onlarla daha iyi bir ilişki kurmayı beklemeyin…

1. Çok güçlü bir karaktere sahiptirler

cate-blanchett1

Sevecen ve iyi kalpli Boğa kadını aynı zamanda sağlam prensiplere ve güçlü bir kararlılığa da sahiptir. Hayallerine çok bağlı olan bu kadınlar sizi tutkularıyla etkileyecektir. Ne kadar güçlü, ısrarcı ve kararlı olduklarını size bir şekilde hissettireceklerdir.

2. İnatçıdırlar çünkü akıllı kadınlardır

Adele-Hello2

Tıpkı bayrağı devraldıkları Koç burcu kadınları gibi onlar da inatçı oluşlarıyla nam salmışlardır. Belki bu yüzden negatif bir algı oluşturmuş olsalar da çok zeki kadın olduğu gerçeğini kabul etseniz iyi olur. Siz inatçı diyebilirsiniz ancak onlar sadece çok akıllı kadınlardır…

3. Sadık bir aşıktırlar

Penelope-Cruz-Black-and-White-Photoshoot-Wallpaper

Boğa burçları diğer burçlara göre daha sadık ve sevdiklerine bağlıdır. Birlikte olduğu kişiden de aynı sadakati bekleyen Boğa kadınları, oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Sevgilerini kelimelerden çok hareketlerle belli ederler.

4. Ailelerine çok düşkündürler

346248

Yalnızca sevgililerine değil ailelerine de çok düşkün olan Boğa kadınları ailesiyle birlikteyken huzur ve güven duyar. Ailelerini her şeyin önüne koyarlar ve her zaman çok destekleyici olurlar. Boğa kadınları arkadaşlarına da aynı şekilde davranırlar.

5. Yatakta iyidirler

Venüs tarafından yönetilen Boğa kadınlarının cinselliğe doğuştan gelen bir yatkınlıkları, tutkulu bir yanları vardır. Onlarla zor bir kombinasyon olan, hem stabil bir yaşam tarzı hem de çok heyecan verici bir cinsel hayatı yakalamanız mümkündür.

6. Kimse Boğa kadını kadar komik olamaz

tina_fey

Gülmeyi kim sevmez ki? Çevrenizde Boğa burcu bir kadın varsa sizi kahkaha krizlerine sokması garantidir. Boğa kadınları hem iyi vakit geçirmeyi hem de çevresindeki kişileri güldürmeyi çok severler.

7. Barış ortamı yaratmak için ideal kişilerdir

Audrey-Hepburn-HD

Hayatınızda bir Boğa kadını varsa huzur ve dinginlik de vardır. Romantizmi ve sakinliği seven Boğa kadınıyla olmak her daim bir terapistle olmak gibi iyi hissettirir.

8. Rutinlerine bağlıdırlar

Oldukça sakin ve sabırlı olan Boğa kadınlarını en gıcık edecek şey rutinlerini bozmanızdır. Değişikliği sevmeyen Boğa burçları her daim değişiklik isteyen İkizler ve Kova burçlarıyla pek uyumlu olmayabilirler.

9. Sınırlarını koymayı çok iyi bilirler

behati-prinsloo-002

Oldukça sakin ve sabırlı olan Boğa kadınlarını en gıcık edecek şey rutinlerini bozmanızdır. Değişikliği sevmeyen Boğa burçları her daim değişiklik isteyen İkizler ve Kova burçlarıyla pek uyumlu olmayabilirler.

10. Damaklarının tadını iyi bilirler

uma19

Özellikle arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan Boğa kadınları yemek yemekten ve yapmaktan çok hoşlanır. Lüks mekanlara gitmek ve yeni lezzetler keşfetmek tam onlara göredir. Çikolata ve abur cubur şeyleri de çok severler.

11. Kızdıklarında gözleri hiçbir şeyi görmez

megan-fox-at-avon-instinct-fragrance-campaign-ads-images-photoshoot

Adı üstünde Boğa kadını… Bu yüzden onu suçlayamazsınız. Eğer bir Boğa kadınını kışkırtırsanız kaybetmeye kendinizi hazırlayın. O yüzden kendinizi bir matador sanıp yüzlerine kırmızı bayrak tutma cesaretini sakın göstermeyin.

Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>