Onu Kurtaran Ailenin Çocuklarına Bakıcılık Yapan Vefakar Kedi BlaBla

Ekim 30, 2017

Sokakta yardıma muhtaç bir kedi gördüğümüzde kimilerimiz sadece o anı düşünerek kediciğin hayatını kurtarmaya çalışır, kimileri ise o kediciğin sorumluluğunu seneler boyunca nasıl alacağını hesaplamaya başlar daha o anda. Her ne olursa olsun o anda yardım edilen, hayatı kurtarılan minik pati bizim hayatımıza dahil olur veya güvenilir bir yuvaya kavuşturulur. Peki o minik pati bu yardımı unutur mu sanıyorsunuz? Kesinlikle hayır.

Blabla isimli bu sarman kedicik henüz yavru ve oldukça hasta bir haldeyken sokakta bulunuyordu onun ömürlük yuvası olacak aile tarafından.

blabla_bakici_kedi, (7)Veteriner kontrolleri eşliğinde sağlığına kavuşturulan BlaBla tekrar sokağa bırakılmayarak aileye dahil ediliyordu fakat oldukça ürkekti. Üstelik evde henüz 6 aylık bir bebek de vardı.

blabla_bakici_kedi, (2)

İki ay kadar sonra tüm ürkekliğini üstünden atıp sevgisini dışa vurmaya başlayan kedi, bebek Peter ile tüm vaktini geçirmeye başlıyor.

blabla_bakici_kedi, (3)

Televiyon izlerken onun dizlerine oturuyor, birlikte yatıyor ve hatta tüm yaramazlıkları birlikte yapmaya başlıyorlar.

blabla_bakici_kedi, (5)Peter ise sevimli dostuna nazik yaklaşıp onun güvenini kazanmayı iyi bilen bir çocuktu.

blabla_bakici_kedi, (4)

Derken, aileye yeni bir üye daha katılacağı haberi geliyor ve Blabla en başından itibaren Peter’ın annesinin karnında mırlayarak yeni gelecek bebeği selamlıyor.

blabla_bakici_kedi, (6)

Doğduktan sonra da tüm nezaketi ve sevgisiyle yanından ayrılmayan BlaBla; Peter ve kız kardeşine bakıcılık yaparak göz hapsinde tutuyor. Onlarla ilgilenip, olağandışı durumlarda annesini uyarıyor.

blabla_bakici_kedi, (8)

Çocuklarla koparılamayacak bir bağ kuran pisicik adeta onun hayatını kurtaran insanlara sevgisini böyle gösteriyor gibiydi…

blabla_bakici_kedi, (10)Anneleri ise yanlarında BlaBla varken kendini rahat hissettiğini söylüyordu.

blabla_bakici_kedi, (9)

Değiştirdiğimiz hayatlar bizim de hayatımızı değiştiyor. BlaBla da en güzel örneklerinden biri…

blabla_bakici_kedi, (1)
Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>