Van Damme’ın Burnundan Düşmüş Gibi Duran Yetenekli Kızı Bianca Van Varenberg

August 29, 2017

Bianca küçük bir çocukken olimpiyatları seyretmeyi çok seviyordu ve olimpiyatlarda seyrettiği artistik buz pateninde olimpiyat şampiyonu olmayı kendisine hedef olarak belirledi. 2002 yılı boyunca bu spor dalında çok yoğun bir eğitim aldı ve 2010 olimpiyatlarına katılmayı hayal etmeye başladı. Çok başarılı bir şekilde ilerlerken yaşadığı bir sakatlık nedeniyle buz patenini bırakmak zorunda kaldı. Liseden 16 yaşında mezun olan Bianca, oyunculuk eğitimi almak için Vancouver’daki John Casablanca’ya gitti ve ailesininde yardımıyla oyunculuk kariyerinde ilerlemeye başladı. Peki kimdir bu Bianca?

Kickboxer’ı izlediğimizden beri Jean-Claude Van Damme’ın hayranlarıyız. Kendisinin kocaman bir kızı olduğunu ve hatta bazı filmlerinde oynadığını biz de yeni öğrendik.

van damme1

Lakabı “Brüksel’den gelen kaslar” olan Belçikalı aktör, eşi Gladys Portugues’tan üç çocuğa sahip. Bütün çocukları oldukça çekici ve yetenekli olan oyuncunun kızı Bianca Van Varenberg ise ortalığı yıkıyor.

van damme 5

Van Damme’ın mirasını 25 yaşındaki kızı devam ettirecek gibi gözüküyor. O da babası gibi süper esnek bacaklara sahip. Van Damme hayranları, Bianca’nın ünlü Jean-Claude hareketlerini taklit etme yeteneğini eminiz ki çok başarılı bulacaktır, bizce çok başarılı. :)

vandamme2van damme3

Bianca, anne ve babasının kendisi küçükken çocuklar için dövüş sanatları derslerine katılmasını önerdiğini ancak o dönem çok fazla ilgi duymadığını itiraf ediyor. Babasının filmlerinden birinde oynayıncaya kadar dövüş sanatlarından hiç zevk almamış.

van damme 6

Bianca daha sonra babasının yanında oyunculuk yapmaya başladı (ve tabii ki dövüş sanatlarını da öğrenmeye). Şu ana kadar 6 Jean-Claude filminde rol aldı.

van damme4

New York Post, Bianca’nın dövüş sanatlarıyla ilgilenmeye başladıktan sonra babasıyla aralarının daha iyi olduğunu yazmış. Bianca “Ben de babam da mükemmeliyetçiyiz; bu yüzden formum için beni sürekli eleştiriyor” diyor ve babasından daha yükseğe tekme atabildiğini iddia ediyor. :)

van damme 7

Videolarını seyrettikten sonra Bianca’nın babası gibi uçan tekmeler atabileceğinden emin olduk. Küçük Damme’ı en kısa zamanda başrolünde kendisinin yer aldığı dövüş sanatları filmlerinde görmeyi umuyoruz.

van damme 9

Antrenmanlarından görüntüler seyretmek isterseniz…

Film sahnelerinden görüntüler için

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>