Hayatınızdaki Başak Burcu Kadını Hakkında Bilmeniz Gereken 9 İnce Ayrıntı

September 12, 2017

Eğer hayatınızda 22 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasında doğmuş bir Başak burcu kadını varsa kendinizi şanslı hissedebilirsiniz! Zodyak’ın en mükemmeliyetçi ve titiz burçlarından biri olan Başak kadını aynı zamanda çok çekici ve güzel bir görünüme sahiptir. Bunları az çok biliyoruz… Ancak Başak burcu kadınları hakkında bilmeniz gereken başka ayrıntılar da var. Özellikle onlarla bir ilişki yaşıyorsanız partnerinizi mutlu etmek için bu ince ayrıntıları da bilmenizde fayda var…

1. Başak burcu kadınıyla iyi geçinmek için düzenli olmayı öğrenmeniz gerekebilir

landscape-1497349295-cameron-diaz

Cameron Diaz

Eğer titiz biri değilseniz, daha düzenli bir insan olmanın yollarını araştırmalısınız çünkü hayatınızdaki Başak burcu kadını bu konuda çaba gösterdiğinizi görmek ister.

2. Tek bir yanlış kelime Başak burcu kadınını çileden çıkarabilir

Blake-Lively-2

Blake Lively

Oldukça hassas bir burç olan Başaklarla birlikteyseniz ağzınızdan bir kelime çıkarmadan önce iki kere düşünmenizde fayda var. Öyle ki siz daha kendiniz farkında değilken Başak burçları sizin vücut dilinizden üzgün olduğunuzu hissedebilir. Başak burcu kadınları ayrıca oldukça güçlü bir hafızaya sahiplerdir. Bu yüzden öfke anınızda söylediğiniz her şeyi hatırlayacak ve aradan 6 yıl geçse bile unutmayacaklardır.

3. Onları bazen pohpohlamalısınız çünkü Başak burcu kadını bunu kendisi için yapmaz

Pippa-middleton-wedding-hair-942759

Pippa Middleton

Başak burcu kadını başkalarına çok önem verir. Özellikle ihtiyaçları olduğunda hep sevdiklerinin yanındadır. Ancak bazen başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarlar. Bu yüzden onları bol bol şımartabilirsiniz.

4. Biraz Başak burcuna ayak uydurmanız iyi olabilir

461069788-actress-emmy-rossum-attends-the-showtime-celebration-of.jpg.CROP.promo-xlarge2

Emmy Rossum

İlişkinizde güzel bir uyum yakalamak istiyorsanız biraz Başak burcu gibi olabilmekte fayda var. Hatta astrolojiye inanmıyorsanız bilimsel verilere göz atın. Northern Illinois Üniversitesi’nden araştırmacılar, astrolojik uyumun evlilikte tatmin ve mutluluk getirdiğini ortaya çıkardı.

5. Başak burcu kadınını asla aldatmamalısınız

beyonce-performance-grammys-show-2017-billboard-1548

Beyonce Knowles

Bu elbette her burç için geçerli. Ancak Başak burcu kadınları mükemmel bir aldatma detektörüdür. Oldukça hassas oldukları için, partnerlerinin her hareketinden, ses tonundan, alışkanlıklarından ve değişikliklerinden bu durumu hemen sezeceklerdir.

6. Başak burcu kadınının bazen yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir

9620f7424aa87881820fba543debcf95

Michelle Williams

Başak burçlarına mensup kişiler biraz iç dünyalarına dönük bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden eğer onlarla bir ilişki içindeyseniz onların yalnız kalma ihtiyaçlarına saygı duymanız gerekecektir. Kitap okumak ve hobileriyle ilgilenmek onlar için kendilerine zaman ayırmak açısından önemlidir.

7. Başak burcu kadını hiçbir şeyi yarım bırakmaz

rachel-bilson_9490662-original-lightbox

Rachel Bilson

Zodyak’ın en mükemmeliyetçi burçlarından biri olan Başak kadını, başladığı bir şeyi yarım bırakmaktan hiç hoşlanmaz ve onu en mükemmel bir şekilde tamamlamayı aklına koyar. Eğer bir Başak kadınını seviyorsanız onun küçük detaylara çok zaman ayırmasına sabretmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

8. Başak burcu kadınıyla birlikteyseniz iyi bir dinleyici olmayı öğrenmeniz gerekiyor

alexis-bledel-31095-1920x1200

Alexis Bledel

Başak kadınları pek çok şey hakkında çok tutkulu olabilirler. Merkür tarafından yönetilen Başak burçları hayatınızdaysa onların heyecan, hüsran ve tasa gibi farklı duygularıyla baş etmeye hazır olmalısınız. Ve elbette onu sabırla dinlemeyi öğrenmeniz gerekiyor.

9. Başak burçları duygusal ve cinsel olarak tutkuludur

salmah

Salma Hayek

Başak burçları ilişkide duygusal detayları severler ve hassas bir tutumları vardır. Bu yüzden aşk atmosferiniz gözünüzü, kulağınızı ve burnunuzu memnun edecek şeylerle dolu olmalı…

Kaynak:1,2,3

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>