YouTube Dünyasının Yeni Üyesi: Barbie ve Makyaj Tüyoları

April 4, 2017

Trendleri yakın takip etmesiyle ünlü Barbie şimdi de YouTube da bir kanal açarak makyaj vloggerları arasına katıldı. Tıpkı gerçek bir vlogger gibi evine kamerasını yerleştiren Barbie, kendi kamerasını açıyor, karşısına geçiyor ve makyaj tüyolarını paylaşmaya başlıyor. Bazı videolarda ona arkadaşı Ken de eşlik ediyor.

YouTube üzerinde 2 milyona yakın takipçisi olan Barbie, kanalında makyaj videolarının yanı sıra günlük hayatından kesitleri de paylaşıyor. Barbie’nin kanalında paylaştığı ilk video “Hakkımda Bilinmeyen 10 Şey” Barbie-vlog-Vogue-3Jul15-pr_b 2 milyona yakın seyredilen bu videoda Barbie kendiyle ilgili bilinmeyenleri paylaşıyor. Barbie aslında Wisconsin’li olduğunu ve vlog çekme fikrinin kız kardeşi Skipper’dan geldiğini açıklıyor. Günlük hayatını da filme alan Barbie evcil hayvanlara olan sevgisini de gösteriyor. Barbie’nin en çok dikkat çeken videolarından bir tanesi de Cadılar Bayramı’na özel Pop Art makyaj videosu… Videoda Barbie, çizgi, benek ve göz makyajının detaylarını anlatıyor. Uzun yıllardır dostu olan Ken de bazı videolarda ona eşlik ediyor. Barbie internette bir furya haline gelen Mannequin Challenge’ı yapmayı da ihmal etmemiş. 150 yıldır genç kızların hayran olduğu Barbie videolarında onlara güçlü olduklarını ve kendilerine güvenmelerini gerektiğini hatırlatmayı da ihmal etmiyor.

Kaynak: 1, 2

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>