Bağımsızlığına Aşırı Düşkün Kadınların Çok İyi Anlayacağı 15 Şey

March 2, 2017

Kim bağımsızlığna düşkün değil ki? Kim her istediğini yaptığı, her istediği yere gittiği, kimseye hesap vermediği bir hayatın özlemiyle yanıp tutuşmuyor ki? Ancak bağımsızlık o kadar kolay elde edilmiyor, hele ki kadınsanız. Ülkemizde toplumun kadına bakışı ortada bu konuya derinlemesine girip canınızı sıkmayacağım. Ancak yine de çölde bir vaha gibi parlayan kadınlar yok değil. Bu kadınlar bağımsızlıkları, özgürlükleri için yaşar, kimseye hesap vermez, hayallerinin peşinden koşar. Ne güzeldir o kadınlar… Kadınlarımız.

Size bu içeriğimizde bağımsızlığından ödün vermeyen kadınların çok iyi bildiği şeyleri söyleyeceğiz, mesela grup planı yapmaktan ne kadar nefret ettiklerini, daral geldiğini anlatacağız.

1. İyi zaman geçirmek, eğlenmek, mutlu olmak için insanın illaki birine ihtiyacı olmadığını en iyi bu kadınlar bilir.

01 bağımsız kadınlar

2. Hatta en çok eğlendikleri, keyif aldıkları zamanlar kendileriyle baş başa kaldıkları zamanlardır.

02bağımsız kadınlar

3. İşlerini kendi başlarına halletmek isterler, başkalarından bir şeyler beklemek, başkalarına muhtaç olmak onların kabusudur.

03bağımsız kadınlar

4. Öncelikler sıralamasında ilk üç madde daima kendileridir, bu bencillik değil kendilerine duydukları saygının bir ifadesidir.

04bağımsız kadınlar

5. Her ne şekilde olursa olsun, ister baba, ister sevgili, ister eş, bir erkeğe ihtiyaçları yoktur, onları sadece severler.

05bağımsız kadınlar

6. İnsanların kendilerine akıl vermesine tahammül edemezler, birinin onlara ne yapacaklarını söylemesi çıldırmaları için kafidir.

06bağımsız kadınlar

7. Hayatı kesinlikle amaçsız yaşamazlar, ne istediklerini, neye sahip olmaları gerektiğini çok iyi bilirler ve bu yolda kararlılıkla yürürler.

07bağımsız kadınlar

8. İddialı olmak onlar için bir kendini beğenmişlik veya ukalalık değildir, bir şeyi elde etmek istiyorlarsa iddialıdırlar.

08bağımsız kadınlar

9. Kalabalık gruplar halinde yapılan planlar onlar için cehennemdir, her kafadan bir ses çıkması, istemediği bir şeyleri yapmak zorunda kalmak eziyet vericidir.

09bağımsız kadınlar

10. İnsanların “yalnızlık” diyerek paylaştığı iç karartıcı fotoğraflar onlar için keyif vericidir, tek başına yemek yemek neden üzüntü verici olsun ki?

010bağımsız kadınlar

11. Yeni şeyler denemeye bu kadar iştahlı bir başka insan grubu yoktur, aniden karar verip yollara düşmüşlükleri çoktur.

011bağımsız kadınlar

12. Aynı şekilde bu kadınlar için hiç kullanılmayacak bir sıfat varsa o da “kararsız” sıfatıdır, sadece kendileri için düşündüklerinden çok nadir kararsızlık yaşarlar.

012bağımsız kadınlar

13. İnsanların kendilerinden çekinmesi, onları korkutucu bulması çok da umurlarında değildir.

013bağımsız kadınlar

14. En sevdikleri malzeme kendileri olduğu için kendilerini geliştirecek, daha iyi biri yapacak her şeye tutkundurlar.

014bağımsız kadınlar

15. Sözün özü hayatlarının kontrolü tam manasıyla ellerindedir, işlerini asla şansa veya diğer insanların insafına bırakmazlar.

015bağımsız kadınlar

Bonus – Dışarıdan bakanların iç sıkıntısı, depresyon, melankoli olarak gördükleri şeyler aslında kalabalıktan sıkılmaktan başka bir şey değildir.

016bağımsız kadınlar

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>