Bu Hafta Sonu Gerçekleşecek Oğlak Dolunay’ı ve Burçlara Yapacağı 9 İlginç Etkisi

July 7, 2017

Gökyüzündeki hareketler burçlarımızı da doğrudan etkiliyor… Bu yüzden günlük burçlarımızı okusak da o dönem gökyüzünde neler oluyor ve ne gibi etkiler yaratıyor diye göz atmak da önem taşıyor. 9 Temmuz Pazar günü Oğlak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Hem Plüton hem de Mars’ı etkileyecek olan bu Dolunay zorlu olacağa benziyor. Astrolog ve yoga eğitmeni Gamze Albatros, Oğlak Dolunay’ı nedir ve burçlara ne gibi etkileri olduğunu ListeList Kadın için yazdı. Daha detaylı yorumlar için Gamze’nin Instagram hesabını da takip edebilirsiniz!

1. Yeniaydan yaklaşık iki hafta sonra ay ve güneşin arasında 180 derecelik bir açı oluştuğunda Dolunay meydana gelir. Hangi burçta gerçekleşiyorsa o burca ait konuları gündemimize taşır.

capricorn-full-moon-FI

2. 9 Temmuz Pazar günü sabah 7 civarında Oğlak burcunun 17 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek ve etkileri birkaç gün öncesinde başlayacak.

maxresdefault

3. Zorlayıcı ve gergin etkilere sahip ama bir o kadar da güçlü ve arındırıcı bir Oğlak Dolunay’ı ile karşı karşıyayız...

horoscope-cover

4. Yengeç & Oğlak aksında oluşan bu Dolunay zamanında hangi konular sıklıkla karşımıza çıkıyor diye takip ederek verilen gizli mesajları görmeye çalışarak cevapların orada olduğunu fark edebiliriz.

landscape_nrm_1420491024-capricorn

5. Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda sonuna kadar mücadele ederken kullandığımız yöntemlerde belki bir parça değişikliğe gidebiliriz.

astro

6. Hayatımızdaki otorite figürleriyle çatışmaya girmekten ve duygusal tepkiler vermekten kaçınmalı öfke kontrolünü sağlamak adına enerjiyi dönüştürebilecek eylemlerde bulunabiliriz.

316mizbuinzy

7. Dolunay zamanlarında biriken negatif enerjiyi dengelemek için toprakla teması arttırıp doğada yapacağımız yürüyüşler nefes çalışmaları vs. gibi iyi gelen ne varsa uygulayıp bu güçlü enerjiyi dönüştürüp dengeleyebiliriz.

Zodiac-Signs-April

8. Aldığımız kararların etkilerinin kalıcı değişimlere sebep olacağını düşünerek yaptıklarımızın sorumluluğunu alma zamanının geldiğini de söyleyebiliriz.

learn-astrology-astrotwins

9. Bu doğrultuda odağımızı geleceğe çevirip bazı şeyleri yeniden inşa edebiliriz.

capricorn-full-moon-2016-feature-image

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>