En Yakın Arkadaşınızın Aslında Ruh Eşiniz Olduğunu Anlatan 9 Durum

January 16, 2015

Ruh eşinizin illa da karşı cins olması gerekmiyor.

Tabii ki hepimiz erkek/kız arkadaşlarımızı seviyoruz. Boylu poslu endamlı, yakışıklı/güzel, iletişiminiz muhteşem ve eminiz ki sizden daha mutlu bir çift dünya üzerinde olamaz. Ama bazen “hayatımın aşkı” ya da “ruh eşim” dediğiniz insan erkek/kız arkadaşınız olmuyor.

Bu hayatta sizi herkesten ve hatta sizden bile iyi tanıyan biri var evet ama maalesef sevgiliniz değil. Bu insan sizin en yakın arkadaşınız!

Evet evet, anaokulundan beri beraber olduğunuz, ilk köpeğiniz öldüğünde omzunda ağladığınız, bir şey rica ettiğinizde ne yapıyor olursa olsun her şeyi bırakıp yanınıza koşan insandan bahsediyoruz.

İşte sizlere ruh eşinizin, aslında en yakın arkadaşınız olduğunu kanıtlayan durumları listeledik.

1. O, artık ailenizden biridir.

emma-stone-gif
Anneniz, babanız, kardeşleriniz hatta ve hatta ailenin geri kalan kısmı da (teyze, hala, amca hepsi) en yakın arkadaşınızı tanıyor ve muhtemelen çok seviyordur. Annenize “Akşam yemeğinde ne var?” sorusunu sizden başka rahatlıkla sorabilen tek yabancı O’dur.

2. En sevdiğiniz her şeyi bilen tek insan O’dur.

drink
Eğer zor bir gün geçirdiğinizi biliyorsa, bir anda kapıda elinde en sevdiğiniz şarap, dondurma ve filmle belirir. Size “Ne oldu?” sorusunu sormaz, sadece yanınızda olduğunu hissettirir. Her zaman sizinle ilgili en doğru şeyleri O bilir.

3. Sizi her halinizle sever.

girl-last-night-make-up
Sizi sabah yataktan kalkar kalmaz saçınızın aldığı şekil, ağız kokunuz, akmış makyajınızla bile görse sever çünkü muhtemelen O da aynı şekilde gözüküyordur. Kısacası sevginizin içinde yargılamak yoktur.

4. Köpeğiniz ve kedinizden de geçer not almıştır.

kopek-kiz
Normalde pek çok arkadaşınıza “uyuz uyuz” davranan köpeğiniz ya da kediniz en yakın arkadaşınıza da neredeyse size gösterdiği sevgiyi saygıyı gösterir.

5. Hangi filme gidileceği konusunda her zaman aynı fikirdesinizdir.

sinema-gif
Sinemanın önünde saatlerce dikilip hiçbir filme karar veremeden eve döndüğümüz olmuştur ve bu genellikle sevgilimizleyken başımıza gelir. En yakın arkadaşınızlaysa böyle bir sahne hiçbir zaman yaşamazsınız çünkü her zaman aynı filme gitmek istersiniz!

6. En korkunç esprinize bile güler.

gulen-kiz
Bir espri yaptınız ve kimse gülmedi, merak etmeyin hepimiz yaşıyoruz. :( Ama “en yakın arkadaş” dediğimiz varlık var ya, işte O sizi hiç yarı yolda bırakmaz hep güler. :)

7. Acı da olsa gerçeği söyler.

thats-fucking-true
Giydiğiniz kot yakışmadı mı? Lafı dolandırmaz direk “Olmamış!” der. Bunu sizi üzmek için değil aksine sizi çok sevdiği için yapar.

8. Onun dolabı sizin dolabınız dibi bir şey olamaz.

nothing-to-wear-closest-gif
Hemen hemen tarzlarınız aynıdır zaten. Eksik parçanız mı var, tereddüt etmeden sorabileceğiniz tek insan!

9. Sonsuza kadar sizinledir.

best-friend
Birbirinizin hayatını en derinine kadar biliyorsunuz, bilmeye de devam edeceksiniz. İyi anınızda, kötü anınızda her zaman orada olacak. Sizin tamamlayamadığınız cümleleri en güzel şekilde tamamlayacak ve ne düşündüğünüzü siz söylemeden her zaman bilecek!

Dostunuz değerini bilin çünkü O sizin ruh eşiniz.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>