Düşman Çatlatacak Özelliklerinizle Tam Bir Akrep Kadını Olduğunuzun 17 İşareti

Ekim 26, 2017

Zodyağın en etkileyici burçlarından 23 Ekim ve 21 Kasım arasında doğan Akrep burcu şimdi seni zamanın! Her ne kadar seni yakından tanımayanlar tehlikeli olduğunu düşünse de sen altın değerindeki özelliklerini yalnızca sevdiklerine gösterirsin! İşte onlardan öne çıkanlar…

1. Senin elinden hiçbir şey kurtulamaz. Ne istediğini bilirsin ve onu elde etmek için sadece odaklanman yeter!2. Senin için güven çok hassas bir konudur. Karşındaki insanın içten olduğuna inanman biraz zaman alabilir.

3. Sen tutku ve ateşin vücut bulmuş halisin. Gizemli ve seksi haline karşı koyacak kimse yok bu dünyada!

4. Karşındaki insana şeytanca şeyler yaptıracak gücün de var.5. Duygularını kaybettiğinde gözün hiçbir şeyi görmez ve intikam almayı seversin…

6. Ne kadar kötü bilinirsen bilin asla yalancı ve aldatıcı bir insan değilsin. Tam tersine sevdiklerine sadık bir insansın!

7. Senin için ölçüler, kısıtlama ve kurallar hiçbir anlam ifade etmez. Özgürlüğüne de tutkuyla bağlısın. Kendi hayatının patronu sadece sensin.

8. Yaşam enerjin o kadar yüksek ki her an patlamaya hazır bir volkan gibi hissedersin.9. Sen sevgini de, nefretini de karşındaki kişiye en iyi şekilde ifade etmek için keskin gözlerini kullanırsın.

10. İkiyüzlü insanlara tahammülün yoktur ve böyle insanları aşağılamaktan keyif alırsın.

11. Kuşkucu olmak senin için bir yaşam tarzıdır. Hiçbir şeye kolayca inanmazsın.

12. Hedeflerinden asla sapmaz ve bu yolda özen ve sabırla çalışırsın. Kimseden de aferin beklemezsin! Vazgeçmek senin genlerinde yok.13. Ne kendini ne de başkalarını asla kandırmazsın! Çünkü gerçekler acı da olsa onlardan kaçamayacağını çok iyi bilirsin. Dobrasın.

14. Karşındaki insanın zayıf yönünü keşfedersen bunu silah olarak kullanmakta sakınca görmezsin. Biraz düşman sahibi olabilirsin.

15. Kıskançlık konusunda master yapacak noktadasın ancak sen sadece tutkuyla sevdiğin zamanlar kıskanırsın.

16. Hem iç dünyası karmaşık ve zengin hem de güçlü sosyal yönüyle dengeli bir ruh yapısına sahipsin!17. Hayatın karanlık ve gizemli yönlerini derin bir şekilde keşfetmekten asla korkmaz, tam tersine büyük bir zevk alırsın.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>