Bir Kadına Eşinin Alacaklısından “Sen Artık Benimsin” Diye Yapılan İğrenç Taciz

May 2, 2017

Ülkemizde taciz haberi duymadığımız bir gün neredeyse yok gibi… Bu iğrenç taciz olaylarına bir yenisi de Adana’dan eklendi. Seyhan ilçesinde bir kadın eşinden 5 bin lira alacağı olan bir şahıs tarafından ‘Sen artık benimsin, kocan bir şey diyemez’ şeklinde taciz edildi.

Terzilik yapan 35 yaşındaki Duran A. işleri kötüye gidince arkadaşı M.E.G.’den 5 bin lira borç aldı. Ödeme gününde parasını alamayan alacaklı Duran A.’yı ‘Ya parayı ödersin ya da karın benim olur’ diyerek tehdit etti.

0954177746251

Alacaklı, borcunu ödemeyen kişinin eşi olan 2 çocuk annesi Zahide A.’ya “ Sen artık benimsin. Kocan bir şey diyemez” diye mide bulandırıcı sözler sarf etti.

0954395197765

Alacaklısının kendisinin yanında eşini tehdit etmesi üzerine Duran A. bıçakla alacaklıya saldırdı. Eşinin cinayet işlememesi için bıçağın önüne atlayan karısı ise kolundan ve parmaklarından yaralandı.

0954564689134

Gözaltına alınan Duran A. “Borcum vardı, ödeyemedim, süre istedim. Artık karın benim, ona istediğimi yaparım’ diye beni tehdit etti. Akşam da iş yerime geldi, benim yanımda karımı elle taciz etmeye başladı. Dayanamayıp bıçakladım” dedi.

taciz_2

Alacaklının ve borçlunun karısının hafif yaralandığı bu çirkin taciz olayıyla ilgili soruşturma sürüyor.

fft99_mf6474922

Kaynak:1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>