Mayıs’ın Son Kıyağı: Haftalık Burç Yorumlarınız

May 26, 2014

Mayıs ayının son haftalık burç yorumlarına hoş geldiniz sevgili burç delileri. Unutmadan; yorumlarımız tamamen gerçek astrologların yorumları kaynak alınarak yazılmıştır. Biraz da abartılmıştır.

Buyrunuz; 26 Mayıs – 1 Haziran haftası burç yorumlarınız:

Koç

koc-burcu-26-mayis
Asosyal tarafınız pılı pırtıyı toplayıp Meksika’ya giden bir uçağa atlayarak sizi terk edecek. Bu hafta sosyalleşmekten ayakkabılarınız parçalanacak, kotlarınız eskiyecek, gömlekleriniz renk değiştirecek. Braveheart’taki William Wallace misali vereceğiniz cesur kararlara yancı arkadaşlarınız da destek verecek. Plüton hepimizi terk etse de kariyer gezegeniniz bu hafta etrafınızda fır dönecek.

Boğa

boga-26-mayis-burc-yorumu
Mouse kablosuyla boğmaya, kafalarda bilgisayar klavyeleri parçalamaya yeltendiğiniz, çalıştığınız yerdeki biricik iş arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Baş ağrılarına karşı Apranax stoklarınızı acilen genişletmelisiniz. Kurnazların yapabileceği her türlü kurnazlığa karşı narin bünyenizi uyarıyor, her türlü imza işlerinizde kağıtları büyüteçle okumanızı öneriyoruz.

İkizler

ikizler-burc-yorumlari-26-mayis
Google arama motoru gibi karşınıza çıkan kişinin 2 dk’da ciğerini bilebiliyorsunuz. Böyle kıyak bir tahmin yeteneğiniz var. Ama bu hafta, karşınıza kim çıkarsa çıksın, onun hakkında hinlikler düşünmeyip kafanızı pause’a alın. Gidin petibör alın, sonra çay yapın. Petibörü çaya batırın ve kırmadan yemeye çalışın. Kafanızı meşgul edin.

Yengeç

yengec-burc-yorumu-26-mayis
Sabahları işe giderken mp3 player’ınızdan gizlice arabesk şarkılar dinlemeyi bırakabilir, mezdeke yükleyebilirsiniz. Valla bu hafta size güzel olacak. Yolunda gitmeyen tırt ilişkileriniz ne hikmetse bi’ anda yoluna girecek. Sadece, Etiyopya’lı işçiler gibi çalıştığınız için iş temponuz sizi nakavt edebilir. Aman ha.

Aslan

aslan-burc-26-mayis
Manitanızla birlikte mum ışığında film izleyip, öpüşmeceler yaşacakken, arkadaşlarınızla sap sap takılmayı buna tercih edeceksiniz. Ama bazı ballı Aslan burcu bünyeler de bu hafta küçük kaçamaklar yaşayabilir, son 5 ay boyunca arkadaşlarına yaşadığı dandik romantizmin her detayını büyük bir ustalıkla anlatabilir.

Başak

26-mayis-burc-yorumlari2
UNICEF gibi çevrenizdeki insanlara yardım etme isteğiyle tüm yakın dostlarınıza pirinç, buğday ve su yollayacaksınız. Onlar bu yaptığınıza anlam vermeye çalışırken siz de kişisel isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Size kıyağı olacak olan her türlü durumu 8127398123 kere tekrar incelemelisiniz.

Terazi

26-mayis-burc-yorumlari-terazi
Game Of Thrones’un son bölümündeki iri yarı vahşi gibi güçlü, kariyerinize etki edebilecek kıyak arkadaşlarla sinsi ilişkiler kuracaksınız. Sizden 10-15 yaş büyük kişilerin söylediklerinin gazına gelip Tuzla’dan dubleks ev almak gibi dandik girişimlerde bulunacaksınız. Aman gaza gelmeyin.

Akrep

akrep-burc-yorumu-komik
On numara bi’ insan olduğunuzdan dolayıi, arkadaşlarınızın hiçbir şeyden kıllanmadan size güvenmesi bu haftayı çok kıyak geçirmenizi sağlayacak. Özellikle Vednızdey (Çarşamba) sizin açınızdan büyük bir gün olacak. Bugünü öyle karizmatik geçireceksiniz ki sizi gören insanlar karizmanızdan kör olacak, dünya sizin etrafınızda dönecek. Ohh kıyak!

Yay

cuneyt-arkin-ok-yayburcu
Stajyerle, depocuyla, junior’la değil, kariyerinize etki edebilecek çalışma arkadaşlarıyla takılmalısınız. Bunun için öğle aralarında ucuza sandviç yemeyi bırakıp, biriktirdiğiniz Ticket’larınıza kıymalısınız. Zaten kariyer yapınca kazanacağınız paralar nakde çevrilecek, cimriliği bırakacaksınız ve mutfağa bile taksiyle gideceksiniz.

Oğlak

oglak-burcu-mayis-26
Bu hafta hunharca planladığınız birçok planınızı gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Ama bunu yaparken de ‘yerel disk D’ye kaldırdığınız eski alışkanlıklarınıza formatı atacak, onlardan tamamen kurtulduktan sonra anlamsızca sirtaki yapmaya başlayacaksınız. Bu hafta hayat size güzel olacak.

Kova

burclar-kova-26-amyis
Küt küt atan kalbinizi vücudunuzdan ev sahibi gibi kovarak, mantıkla tıkır tıkır işleyen beyninize hoş geldin diyeceğiniz bir hafta olacak. Manitasal durumlarda da tamamen mantığınızla hareket edeceksiniz. Ne kadar ekmek o kadar köfte bu haftanın lafı olacak. İlişkilerinizde maddi durumları düşleyip, yolda yürürken sürekli yerde 100 TL bulabilme hevesi içinde olacaksınız.

Balık

balik-burcu-26-mayis
Bu hafta çok kıyak arkadaşlarınızla takılacaksınız. Ne zaman hesap ödeyecek olsanız ”tamam tamam biz hallettik” lafı beyin neronlarınızda yankılanacak. Bu durum da bu haftayı baya bir kârlı geçirmenizi sağlayacak. Ayrıca marketteki deterjan reyonunda dağ esintisi içinde dolaşırken, sosyal statüsü yüksek, arkadaş canlısı, hayatınızın aşkı olacak birisiyle tanışma olasılığınız %0.1. Bol şans diliyoruz.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>