Dev Hizmet! Çalışanlar ve Öğrencilerin Merakla Beklediği 2018 Tatil Günleri Takvimi

December 27, 2017

Bu yıl da yine tatil dolu bir yıl bizi bekliyor. 2018 tatil günleri takvimine baktığımızda bayram tatilleri ve hafta sonu tatilleriyle birlikte yılın 365 gününün 116 gününü tatil olarak geçireceğiz. Kimilerine göre bu kadar tatil fazla kimilerine göreyse işten, okuldan biraz da olsa uzaklaşma fırsatı. Bu tartışmanın sona ereceğini hiç sanmıyoruz o yüzden hemen listemize geçiyoruz. "Bu yıl kaç gün tatil var?" ,"Hafta sonuyla bayram birleşecek mi?" gibi sorularınız için karşınızda 2018 tatil günleri takvimi

Yılbaşı

İstanbul Yılbaşı Programları 2017,istanbul yılbaşı,istanbul new year,christmas 1 Ocak 2018 Pazartesi gününe geldiği için 30-31 Aralık günleriyle birleşerek yılbaşı tatili 3 güne çıkıyor. Bu arada "yeni yılda ne hediye alsam?" diyenlerin konu hakkındaki listemize ulaşmak için buraya tıklayabilirler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23-nisan-kutlamalari 23 Nisan'da bu sene Pazartesiye geldiği için Cumartesi ve Pazarla birleşerek tatil 3 güne çıkıyor.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

1-mayis-kutlamalari 1 Mayıs 2018 Salı gününe denk geliyor. 30 Nisan 2018 günü izin alabilen çalışanlar tatili hafta sonuyla birleştirerek 4 güne çıkartma fırsatı elde edebilir.<

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19-mayis-kutlamalari Bu yıl Cumartesi gününe denk geldiği için herhangi bir ek tatil yapma fırsatı bulunmuyor.

Ramazan/Şeker Bayramı

seker-bayrami Bu yıl 15 Haziran Cuma günü başlayıp, 17 Haziran Pazar günü son buluyor. 14 Haziran Perşembe günüyse yarım gün tatil.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

turk-bayragi 15 Temmuz bu yıl pazar gününe denk geldiği için herhangi bir ekstra tatil imkanı sağlamıyor.

Kurban Bayramı

kurban-bayrami Kurban Bayramı arefesi 20 Ağustos Pazartesi gününe denk geliyor. Devamında 24 Ağustos Cuma gününe kadar bayram devam ediyor. Bayram öncesi hafta sonu olan 18-19 Ağustos ile bayram sonrası hafta sonu olan 25-26 Ağustos birleştirildiğinde 9 gün bayram tatili yapılabilecek.

30 Ağustos Zafer Bayramı

Turk-Yildizlari 30 Ağustos Zafer Bayramı bu yıl Perşembe günü kutlanacak. 31 Ağustos Cuma günü izin alabilen çalışanlar hafta sonu tatiliyle birleştirerek tatili 4 güne çıkarabilecekler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

anitkabir-29-ekim Bu sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Pazartesi gününe denk geliyor. Bu sebeple Cumartesi, Pazarla birleştirerek tatil 3 güne çıkartılabilir.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>