2018’de Sinema Salonlarının Tozunu Attıracak Dediğimiz Yeni Çıkacak 18 Film

December 29, 2017

Yeni yılın heyecanını yaşadığımız şu günlerde herkes 2017'ye göre daha iyi bir yıl, daha çok para ve tabii ki daha çok aşk diliyor. Muhtemelen geçen seneyle neredeyse aynı şeyleri yaşayacak olsak da, bizi heyecanlandıran haberler yok değil. Zira yeni yıl demek, yeni filmler demek. Üstelik bu sene bizi harika filmlerin beklediğini de varsayarsak, 2018 filmleri için heyecanlanmamamız işten bile değil. Lafı fazla uzatmıyoruz ve sizi 2018'de çıkacak filmlerle baş başa bırakıyoruz. Not defterinizi almayı unutmayın!

1. Avengers: Infinity War

Bu sefer kahramanlarımızın düşmanı Thanos ve tanıtım videosundan da gördüğünüz gibi harika bir film bizi bekliyor. Filmin Türkiye'deki çıkış tarihi ise 27 Nisan 2018.

2. Ocean's 8

New York'da gelmiş geçmiş en imkansız soygunu yapacak bir grup var. İşte o sekiz kişilik grup, bu filmde! Filmin Türkiye'deki çıkış tarihi ise 22 Haziran 2018.

3. Solo: A Star Wars Story

solo-a-star-wars-story-tall-A Han Solo ve Chewbacca'nın, Rebellion'a katılmadan önceki maceralarını ve Lando Calrissian'la karşılaşmalarını anlatan filmin Türkiye'deki çıkış tarihi 25 Mayıs 2018.

4. Arif V 216

Aramızda Gora izlemeyen 3, 5 kişi vardır. Bunu onlara yazmıyoruz zaten. Arif v 216, 2018'in en çok beklenen filmlerinden biri ve gişe rekorlarını alt üst edeceği de şimdiden belli! Heyecanla bekliyoruz!

5. The Predator

maxresdefault 1987'deki The Predator filminin yeni versiyonu, 3 Ağustos 2018'de Türkiye'de, vizyonda!

6. The Irishman

The-Irishman-Movie-Martin-Scorsese-Production-Start-Date Martin Scorsese yönetiyor, Al Pacino ve Robert De Niro oynuyorsa bu film her türlü izlenir. Filmde de, "The Irishman" olarak tanınan bir kiralık katilin olaylarını ve başından geçenleri anlatıyor.

7. Hadi Be Oğlum

1821908_2_1510224121ittBg Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olduğu romantik komedi türündeki film, 2 Şubat 2018'de vizyona girecek.

8. X-Men: Dark Phoenix

Game of Thrones'tan bildiğimiz Sansa karakterini canlandıran Sophie Turner'ın da olduğu X-Men filmi, 2 Kasım 2018'de vizyonda!

9. Aquaman

Yine Game of Thrones evrenindeki Westeros civarlarına gidiyoruz. Bu sefer soğuk Winterfell'den kurak topraklara göç ettik. Oralarda yağız, kaslı ve yakışıklı bir delikanlı vardı, Khal Drogo. Hatırladınız mı? O adam şu an Aquaman. Film de 21 aralık 2018'de. Bekliyoruz.

10. Kız Meselesi

Ekran Alıntısı Elçin Sangu'nun başrolde olduğu Kız Meselesi, 16 Şubat 2018'de vizyonda!

11. Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner serisinin üçüncü filmi olan The Death Cure'da Thomas, "Flare" denen hastalığın çözümünü arıyor. Film, 9 Şubat'ta Türkiye'de, vizyonda!

12. Fifty Shades Freed

Fifty Shades of Grey üçlemesinin üçüncü filmi geliyor. Film hakkında pek konuşmaya gerek yok, hepimiz biliyoruz zaten. 9 Şubat'ta da vizyonda, aklınızda olsun.

13. Jurassic World: Fallen Kingdom

Owen ve Claire, kalan dinozor türlerini volkanik patlamalardan kurtarmaya çalışıyor. Evren bildiğimiz evren, çıkış tarihi de 8 Haziran 2018.

14. Sofra Sırları

Demet Evgar'ın başrolde olduğu, yönetmenliğini Ümit Ünal'ın yaptığı Sofra Sırları, 16 Şubatta vizyonda.

15. Deadpool 2

Eminim ki şu listede hepimizi en fazla bu filme heyecanlanmışızdır. Sebebi çok belli, çünkü Deadpool. 1 Haziran 2018'de sinemalara akın ediyoruz!

16. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

FNBST2_TT_Debut_3200x1800_DOM Birinci filmi kişisel olarak hiç beğenmesem de, bu filmden Listelist ekibi olarak biraz umutluyuz. Sonuçta Harry Potter evreni, her zaman kendisine çeken bir evren oldu ve yine düşünüyoruz, ne kadar kötü olabilir ki? Bunun için 16 Kasım 2018'i beklememiz gerekiyor, haberiniz olsun.

17. Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü'nün ikinci sinema filmi, 16 Mart 2018'de vizyonda.

18. Bohemian Rhapsody

rami-malek-as-freddie-mercury Rami Malek'e, Freddie Mercury'nin öndeki tavşan dişlerini bile yaptıklarına göre, Queen ve Freddie Mercury severler için efsane bir film olacağı kesin. 28 Aralık'ta çıkacağı için 2018'in çabucak bitmesini isteyeceğiz, belli.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>