2017’ye Damgasını Vuracak Gibi Duran 10 Heyecan Verici Yabancı Dizi

January 18, 2017

2.5 saat süren bayık yerli diziler, berbat dublajlarla yayınlanan filmler, kalitesiz programlar derken televizyondan iyice soğuyan bizlere derman olacak ve 2017 yılına damgasını vurmaya aday dizileri derledik. Hemen bakalım.

1. Taboo (7 Ocak)

1
Steven Knight, Tom Hardy ve babası Chips Hardy’nin birlikte yarattıkları mini dizi. Afrika’dan İngiltere’ye yanında 14 tane çalıntı elmasla dönüp, öldürülen babasının intikamını almaya çalışan bir maceraperestin hikayesini anlatacak ve 8 bölüm sürecek. Başrolde elbette Tom Hardy olacak.

2. Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (13 Ocak)

2
Neill Patrick Harris’in başrolünde oynadığı dizi; Baudelaire yetimlerinin acımasız Kont Olaf’la mücadelelerini anlatacak ve ilk sezonu 8 bölüm sürecek. Jim Carrey’li filmden pek beklediğimizi bulamadık ama bu sefer sağlam geliyor.

3. Z: The Beginning of Everything (27 Ocak)

3
Pilot bölümü 2015’de yayınlanan dizi, 2017’de startı veriyor. Kadın özgürlüğünün en önemli simgelerinden olan Zelda Sayre Fitzgerald’ın hayatını anlatacak diziyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

4. American Gods

4
Dünya mitolojisinin ve bu mitolojide kendine yer bulmuş tanrıların sağlam bir kurguyla anlatıldığı mükemmel bir kitaptan uyarlanan dizi. Sabırsızlıkla bekliyoruz ve eminim beklediğimize de fazlasıyla değecek.

5. Twin Peaks (Nisan)

5
90’larda çekilen efsane dizinin devamı. İlk önce hakkında hiçbir şey okumadan orijinal seriyi izlemeniz şiddetle tavsiye edilir.

6. The Defenders

6
Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist birleşip New York’ta suçla savaşacaklar. Bence kaçmaz.

7. I’m Dying Up Here

7
70’lerin Los Angeles’inde geçecek ve o dönemin köhne sahnelerinde insanları güldürmeye çalışan komedyenleri anlatacak olan dizinin yapımcılarından biri Jim Carrey. Bu bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor aslında.

8. Legion (8 Şubat)

8
Yıllarca şizofreni ve çoklu kişilik bozukluğu tedavisi gören bir adamın aslında çok özel bir güce sahip olduğunu ve sahip olduğu kişiliklerin her birinin bu gücün farklı bir yönüne hükmettiğini anlamasıyla gelişen olayları anlatacak. Hem mutantlar var, hem Marvel uyarlaması, hem de Aubrey Plaza var; daha ne olsun?

9. Big Little Lies (19 Şubat)

9
3 annenin görünüşte mükemmel olan hayatlarının yavaş yavaş çözülmesini anlatacak olan dizi, şampiyonlar ligi denilebilecek kadrosuyla dikkat çekiyor. Nicole Kidman, Laura Dern, Reese Witherspoon, Alexander Skarsgard, Zoe Kravitz, Shailene Woodley, Adam Scott say say bitmiyor resmen.

10. Powerless (2 Şubat)

10
DC comics evreninde geçecek bir komedi dizisi. Süper kahramanların ve süper kötülerin savaşırken yerle bir ettiği dünyada bir sigorta şirketinde çalışan sıradan bir insanın hayatı anlatılacak.

1 Yorum

  1. Recep

    January 21, 2017 at 12:06 am

    Kesinlikle izleyeceğim, bitmişti diziler zaten :)

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>