Yeni ve Kaliteli Dizi Arayışında Olanların 2017’de En Çok Beklediği 10 Dizi

June 9, 2017

İzlenen dizi bittikten ya da tatile girdikten sonra izleyecek yeni dizi ararken yaşanan süreç bayağı zorlu oluyor. Bunu biraz azaltmak için, dünyanın dört gözle beklediği dizileri sizlerle paylaşalım dedik.

1. Star Trek - Discovery

1 Kaptan Kirk’le, Mr. Spock’la efsaneler arasındaki yerini alan Star Trek’in yeni versiyonu. Atılgan’ın Kaptan Kirk’e emanet edilişinden öncesini anlatacak olan dizi her türlü izlenir gibi duruyor. Yaz sonunda gösterime girecek.

2. Glow

2 Konusu bir hayli orijinal duran dizi, 80’li yıllarda Los Angeles’ta güreşçilik yapan bir grup kadının iş ve özel hayatlarını anlatacak. 23 Haziran’da gösterime giriyor.

3. Alias Grace

gif-3 1800’lerde geçen ve işverenlerini öldürdüğü için tutuklanan Grace Marks’ın gerçek hikayesini anlatacak olan dizi eylülde gösterime girecek. Bakalım Grace gerçekten suçlu mu değil mi?

4. Jack Ryan

4 Tom Clancy’nin roman serilerinden birinin baş kahramanı olan Jack Ryan daha önce defalarca sinemaya uyarlandı ama bu sefer dizi olarak geliyor. Süper yetenekli CIA analistimize bu sefer The Office’den tanıdığımız John Krasinski hayat verecek.

5. The Orville

orville Seth McFarlane’den efsane olacağa benzer bir bilim-kurgu parodisi. Günümüzden 300 yıl sonrasında bir yıldızlararası keşif gemisinde yaşananları anlatacak.

6. Mindhunter

mindhunter Seri katilleri ve tecavüzcüleri yakalayan bir FBI ajanının hikayesini anlatacak olan dizinin yönetmeni David Fincher. Oyuncu kadrosuna Fringe’den canımız ciğerimiz Olivia Dunham’ımız Anna Torv’un da dahil olduğunu hatırlatmakta fayda var. Sağlam bir dizi geliyor.

7. The Punisher

gif-7 Daredevil’deki oyunculuğuyla ağızlara bir parmak bal çalan Jon Berthal’ın kendi dizisinin gelmesi sürpriz olmadı. Kasım ayını sabırsızlıkla bekliyoruz.

8. Gypsy

def-8 Hastalarının hayatına çok fazla girmeye başlayan bir terapistin başından geçenleri anlatacak olan dizinin başrolünde Naomi Watts var. 30 haziranda başlıyor.

9. The Gifted

the-gifted Mutantların korku ve güvensizlik içinde yaşadıkları bir dünyayı anlatan dizi, X-Men evreninde geçiyor. Pilot bölümünü Bryan Singer’ın yöneteceğini ve kendisinin aynı zamanda dizinin prodüktörlerinden olduğunu da belirtelim.

10. The Deuce

deuce 70’lerde zirve yapan porno endüstrisini New York’u merkez olarak alarak anlatacak yapım, kadrosundaki James Franco ve Maggie Gyllenhaal’la birlikte bomba gibi geliyor. Eylülde başlayacağını da ekleyelim.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>