2016 Yılında Akıllı Telefonlarımızı “Akıllı” Kılan En İyi 10 Mobil Uygulama

December 28, 2016

2017’ye girmemize günler kala madem 2016’nın enlerini konuşuyoruz, elimizden bir saniye olsun düşürmediğimiz akıllı telefonlarımızı “akıllı” kılan mobil uygulamalara değinmesek olmazdı.
2016 yılında indirmelere doyamadığımız en iyi mobil uygulamalar hangileriymiş, öğrenmek için listemize davetlisiniz.

1. Prisma

prisma-b1
Prisma 2016 yılında herkesin çokça kullandığı bir uygulama oldu. Fotoğraf ve videoları tek bir dokunuşla sanat eserine dönüştüren uygulamayı indirecek olanlara küçük bir not: Uygulamayı kullanırken özellikle dikkat etmeniz gereken nokta, yükleyeceğiniz fotoğraf ve videoların karanlık olmaması.

2. letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat

letgo2
Letgo ikinci el eşyaları alıp satabileceğiniz ilan bazlı bir uygulama. Alım satım sırasında alıcı ve satıcılar birbirlerinin telefon numaralarına gerek kalmadan işlemlerini kolayca halledebiliyor, bu da uygulamanın farklı bir güzelliği tabii.

3. Google Maps

48230
En kolay haliyle dünyayı gezintiye çıkmanızı vaadeden uygulama sayesinde bu sene, herkes minimum düzeyde kayboldu desek yalan söylemiş olmayız😂

4. Pandora

pandora-application-iphone-android
Pandora deyince aklınıza sakın takı markası olan Pandora gelmesin. Bahsettiğimiz uygulama başarılı bir müzik uygulaması.

5. Netflix

unnamed-5
Netflix orjinal dizi, film ve belgesel dahil, yalnızca size özel olarak önerilen TV programları ve filmleri keyifle izleyebileceğiniz bir uygulama.

6. Spotify Music

unnamed-4
Spotify için sanıyoruz ki sayfalarca methiye düzsek az kalır, öyle güzel öyle işlevli kendileri. Hali hazırda içinde yer alan playlistlerde aradığınız şarkıyı bulmamanız zaten imkanlar dahilinde bile değil.

7. Face Swap Live

maxresdefault
Yüz değiştirme filtreleri 2016’nın vazgeçilmezlerindendi. Dolayısıyla bu uygulamanın bu listede yer almasına şaşırdık mı? Hayır!

8. Facetune

android-facetune-app-uygulama
Fotoğraflarda kusursuz görünmeye dair takıntısı olanlar için daha iyi bir adres düşünemedik biz…

9. KIMOJI

kimoji
Kim Kardashian’ın tamamen kendisinden esinlenerek oluşturduğu emojilerden oluşan bir uygulama.

10. 7 Minute Workout Challenge

unnamed-6
Spor salonlarına vakit ayıramayanlar için kesinkes doğru adres. Uygulama kullanıcılarına günde sadece 7 dakikanızı ayırarak egzersiz yapabileceğiniz bir program sunuyor. Daha ne olsun?

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>